منو سایت

سندباکس رکورد فروش زمین را شکست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سندباکس رکورد فروش زمین را شکست

وب سایت WhaleStats تایید کرده است که Sandbox بیشترین توجه را از سوی نهنگ های اتریوم در 24 ساعت گذشته به خود جلب کرده است. این داده ها نشان می دهد که وب هجوم ارزش و شاید حتی هجوم تقاضا برای پیشنهادات خود را تجربه می کند.

در یادداشتی مرتبط، Sandbox همچنین داده‌هایی را درباره فروش NFT املاک و مستغلات خود منتشر کرد که رشد چشمگیر 180 درصدی را نسبت به سال گذشته نشان داد. علاوه بر این، Sandbox در همین بازه زمانی حدود 1.4 میلیارد دلار فروخته است. ارزش بازار زمین Sandbox به 167 میلیون دلار رسید و آن را پشت سر Decentraland و Addressside قرار داد. همه این جریان ها بیشتر در طول بازار نزولی اتفاق افتاد. اکنون که بازار کریپتو به طور خاص به نفع گاوها تغییر کرده است، انتظارات بیشتر شده است. شاید علاقه مجدد نهنگ های اتریوم نشان دهنده این باشد که این اتفاق در حال حاضر رخ داده است. بررسی حجم معاملات NFT Sandbox عملکرد سالم را در شش ماه گذشته تایید می کند.

ماسه سنگ

در حالی که SAND در مورد زمین و سایر NFT ها بر روی پلتفرم خود از تقاضای مناسبی برخوردار بود، اما همه چیز با سایر داده ها خوب نبود. به عنوان مثال، ارزش بازار آن طی شش ماه گذشته به شدت کاهش یافته است. این عملکرد بیشتر نشان دهنده شرایط کلی بازار نزولی است.

قیمت سندباکس

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.