منو سایت

سس ها و کمپین جدید سوپرکاپ ایتالیا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سس ها و کمپین جدید سوپرکاپ ایتالیا

Socios، شرکتی که لیونل مسی برنده جام جهانی را به عنوان سفیر جهانی خود دارد، در تلاش است تا با ارائه فرصتی برای بردن توپ هایی که برای گلزنی استفاده می شود، هواداران را به خود جلب کند. اما برای بازی کردن باید پول پرداخت کنید.

این شرکت اعلام کرد که هوادارانی که دارای نشانه های کافی هستند این شانس را خواهند داشت که یک توپ “بازی” از سوپرکاپ ایتالیا بین آث میلان و اینترمیلان در روز چهارشنبه برنده شوند. این توکن ها باید از طریق Socios خریداری شوند. برای واجد شرایط بودن، کاربران باید هم تعداد مورد نیاز فان توکن برای هر تیم و هم توکن شبکه اجتماعی را داشته باشند. در صورت واجد شرایط بودن، طرفداران در یک حراجی رقابت خواهند کرد.

برندهای بزرگ سرگرمی و ورزشی تلاش های خود را برای تعامل با طرفداران از طریق دارایی های دیجیتال افزایش می دهند زیرا مجموعه های محبوب و هنری توکن های غیرقابل تعویض (NFT) در چند ماه گذشته به شدت کاهش یافته است. NFT ها به عنوان راهی برای ایجاد تعامل با تشویق طرفداران برای به دست آوردن توکن هایی هستند که دارای پتانسیل مزایایی مانند دسترسی به رویدادهای خاص، محتوای انحصاری یا کالا هستند.

هفته گذشته، برادران وارنر. دیسکاوری مجموعه NFT بازی تاج و تخت را منتشر کرد که در عرض هفت ساعت به فروش رفت. کارت تجارت دیجیتالی دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق ایالات متحده، همچنین به کلکسیونرها این امکان را می دهد که با این سیاستمدار و کارآفرین در صرف شام یا تماس زوم ارتباط برقرار کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.