منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاری مضاعف چیست؟ معرفی سرمایه گذاری مضاعف

سرمایه گذاری مضاعف چیست؟ معرفی سرمایه گذاری مضاعف

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاری مضاعف چیست؟ معرفی سرمایه گذاری مضاعف

معمولا معامله گران تازه کار که به تازگی وارد بازار ارزهای دیجیتال شده اند، روش های سرمایه گذاری متفاوتی را ترجیح می دهند. زیرا در این روش ها ریسک و زیان کمتر از روش های معاملاتی است. سرمایه قرار دادن دوبل (دو سرمایه گذاری) نوعی سرمایه گذاری در بازار ارز دیجیتال است که به شما امکان می دهد سود خود را در قالب دو دارایی دریافت کنید.

به عبارت دیگر، اگر تراکنش شما در تاریخ تسویه انجام شود، می توانید سود حاصل از معامله را به صورت ارز سپرده یا ارز جایگزین دریافت کنید. در ادامه بیشتر در مورد این نوع سرمایه گذاری توضیح خواهیم داد.

سرمایه گذاری مضاعف

به زبان ساده، سپرده گذاری مضاعف نوعی سرمایه گذاری است که در آن معامله گران می توانند از دارایی خود در قالب دو دارایی دیگر سود دریافت کنند. برای شروع، ابتدا باید صرافی مورد نظر خود را انتخاب کنید. در میان صرافی های معتبر ارز دیجیتال، صرافی هایی مانند بایننس و کوکائین، سرمایه گذاری مضاعف را فعال می کند. اکنون باید دارایی دیجیتال خود را در یکی از این صرافی ها قفل کنید یا در آن شریک کنید. پس از مدت معینی که دارایی شما سودآور است، سود حاصل از آن به دو صورت برای شما قابل برداشت است.

این نوع سپرده یک محصول مالی غیر اصلی با بازده شناور است. این بازده شناور بر اساس معیارهای از پیش تعریف شده تنظیم می شود. قیمت هدف. میزان درآمد سرمایه گذاران به عملکرد دارایی آنها در زمان مشخص و بر اساس قیمت هدف بستگی دارد. مانند سایر روش‌های خرید و فروش ارز دیجیتال، سرمایه‌گذاری مضاعف نیز خطراتی را به همراه دارد و ریسک‌پذیر تلقی می‌شود. بالاترین سطح ریسک مربوط به نوسانات بازار است که بر ملک شما تأثیر می گذارد.

سرمایه گذاری مضاعف

بهره وری دو برابر سرمایه گذاری

برای درک دقیق تر، بهتر است کمی با عملکرد آن آشنا شوید که سرمایه گذاران را سودآور می کند. در این نوع سرمایه گذاری، سرمایه گذاران می توانند دارایی را با قیمت پایین خریداری کنند یا در آینده آن دارایی را با قیمت بالاتری بفروشند. به یاد داشته باشید، در سرمایه گذاری مضاعفاگر تراکنش شما انجام نشود، بازده دارایی را به صورت ارز سپرده و در صورت انجام معامله، بازده دارایی را به صورت ارز جایگزین دریافت خواهید کرد. اجازه دهید دو رویکرد مهم سپرده گذاری مضاعف، فروش بالا و خرید پایین را به طور جداگانه برای شما توضیح دهیم.

رویکرد اول: کم خرید کنید

نکته انجام معامله در صورت سرمایه گذاری مضاعف، کاهش هزینه تسویه حساب است قیمت هدف و- برای این مدل اقتصادی ابتدا باید مدت سپرده گذاری و قیمت هدف در روز تسویه را مشخص کنید. بنابراین زمانی که روز تسویه می رسد و قیمت دارایی شما کمتر از قیمت هدف معامله است، معامله انجام می شود. اما اگر قیمت دارایی بالاتر از قیمت هدف باشد، معامله انجام نمی شود.

حال در این رویکرد، یعنی. خرید به قیمت پایین در صورت انجام معامله؛ می توانید وارد شوید تاریخ حل و فصل، ارز دیجیتال جایگزین خود را بخرید. برای دریافت یک آلتکوین، باید مقداری استیبل کوین مانند USDT را در حساب صرافی واریز کنید و زمان تسویه حساب و قیمت هدف را برای خرید آلتکوین تنظیم کنید. بیت کوین انتخاب کنید. حال، در روز تسویه حساب، با دارایی اولیه یعنی. استیبل کوین و سود آن، مقداری ارز جایگزین خریداری می شود، یعنی. بیت کوین

رویکرد دوم: فروش بالا

افزایش ارزش ملک

رویکرد فروش بالا با رویکرد خرید کم متفاوت است. در این رویکرد، قیمت دارایی شما باید به قیمت هدف برسد یا از آن فراتر رود. در این صورت می توانید دارایی دیجیتال خود را با قیمت بالایی بفروشید. برای انجام این کار، ابتدا یک دارایی دیجیتال ذخیره می شود این یک سکه ثابت استآن را انتخاب و واریز کنید. حال قیمت هدف که باید قیمت فروش بالا باشد و زمان تسویه معامله را مشخص کنید.

در روز تسویه، اگر قیمت دارایی به قیمت هدف برسد؛ معامله انجام شده است. این بدان معناست که دارایی دیجیتال شما همراه با سود آن فروخته می شود و در نهایت پاداش حاصل از این تراکنش به صورت استیبل کوین به حساب شما واریز می شود. همانطور که در بالا ذکر شد، اگر قیمت دارایی به قیمت هدف نرسد و معامله انجام نشود، دارایی شما آسیبی نمی بیند. می توانید آن را به همان ارز سپرده به اضافه سود برداشت کنید چسبیده آن را بگیرید

مزایای سرمایه گذاری دوگانه

به این بخش از مقاله، به تعریف سرمایه گذاری مضاعف و ما برای عملکرد او هزینه کردیم. حال باید مزایا و معایب این نوع سرمایه گذاری را بررسی کنیم تا بتوانید با آگاهی کامل وارد آن شوید. مزایای سپرده دوبل عبارتند از:

  • بالا بخر، کم بفروش: شما می توانید با قیمت پایین خرید کنید و ملک خود را با قیمت بالا بفروشید.
  • درآمد غیرفعال: در سرمایه‌گذاری باینری، صرف‌نظر از روند بازار، سود یا پاداشی از شرط‌بندی دارایی‌های خود دریافت می‌کنید. این سود ثابت و غیرفعال است.
  • هزینه معامله: اگر تراکنش شما انجام شود، کارمزد تراکنش از شما دریافت نخواهد شد.
  • اهداف چندگانه: با این نوع سرمایه گذاری می توانید چندین هدف برای ملک خود و سود آن برای کسب درآمد در نظر بگیرید.

ریسک سرمایه گذاری مضاعف

ریسک های سپرده مضاعف

در حالی که سرمایه گذاری دوگانه، مانند سایر سرمایه گذاری ها مانند سرمایه گذاری جمعی، دارای مزایای پول سازی خوبی است، ریسک هایی نیز دارد. خطرات سپرده گذاری مضاعف تقریباً معادل ریسک معاملات در بازار نقدی است. اما درک بهتر این خطرات به شما کمک می کند شرایط بهتری را تجربه کنید.

  • دارایی قفل شده: پس از واریز، دارایی‌های شما قفل می‌شود و تا زمان پاکسازی غیرقابل دسترسی خواهد بود. این نوع سرمایه گذاری انعطاف پذیر نیست.
  • تاریخ حل و فصل: سود و سود شما در سرمایه گذاری دوگانه به تاریخ تسویه حساب شما بستگی دارد. آنچه مهم است این است که روند بازار در تاریخ تسویه چگونه است.
  • خسارت: در این نوع سرمایه گذاری، اگر قیمت دارایی شما با قیمت هدف فاصله زیادی داشته باشد، باید با قیمت بالاتر خرید کنید یا با قیمت کمتری بفروشید که ضرر سرمایه گذاری است.

روش سرمایه گذاری مضاعف

یکی از صرافی هایی که به شما امکان می دهد سپرده را دو برابر کنید، صرافی کوکوین است. این صرافی به دلیل عدم وجود محدودیت برای کاربران ایرانی در بین معامله گران ایرانی بسیار محبوب است. در زیر به آموزش گام به گام سرمایه گذاری مضاعف در صرافی کوکوین و صرافی بایننس می پردازیم.

سرمایه گذاری مضاعف در صرافی کوکوین

مراحل زیر را برای شروع فرآیند سپرده گذاری دوبل صرافی کوکوین دنبال کنید.

1. وارد وب سایت صرافی کوکوین شوید و حساب خود را باز کنید.

2. اگر حساب صرافی Kocoin ندارید. ایجاد یک حساب کاربری جدید.

3. از منوی بالای صفحه گزینه Earn را انتخاب کرده و از زیر مجموعه آن بر روی گزینه KuCoin Earn کلیک کنید.

4. مطابق تصویر زیر، از صفحه باز شده گزینه Dual Investment را پیدا کرده و روی آن کلیک کنید.

سرمایه گذاری مضاعف در صرافی کوکوین

5. صفحه جدیدی که برای شما ظاهر می شود شامل مجموعه ای از تمام موارد در واریز دوبل است.

برای اولین قدم باید یکی از ارزهای دیجیتال موجود را برای خرید انتخاب کنید. به عنوان مثال، اگر اتریوم بخرید، درآمد شما به اتریوم یا USDT خواهد بود.

مرحله دوم انتخاب روز تسویه حساب است. از بین تاریخ های موجود، یکی را با توجه به استراتژی و تحلیل خود انتخاب کنید.

مرحله سوم انتخاب قیمت هدف از بین گزینه های موجود است.

در مرحله چهارم باید مقدار ملک خود را برای خرید مشخص کنید.

پس از تایید تمامی اطلاعات وارد شده می توانید بر روی گزینه تایید کلیک کنید.

در این مرحله نمی توانید از اموال سپرده شده استفاده کنید. سپرده شما تا روز تسویه قفل خواهد بود.

در نهایت، پس از روز تسویه حساب، صرافی کوکوین برنده های شما را به همان حسابی که در آن خرید کرده اید، واریز می کند.

سرمایه گذاری مضاعف صرافی بایننس

صرافی دیگری که به شما امکان دو برابر سپرده گذاری را می دهد، صرافی Binance است. متاسفانه در حال حاضر حساب کاربران ایرانی در صرافی بایننس مسدود شده و استفاده از آن برای کاربران ایرانی ممنوع است. اما بهتر است با محیط سپرده گذاری دوبل در صرافی بایننس آشنا شوید.

به وب سایت صرافی Binance بروید و حساب خود را باز کنید. اگر هنوز حسابی در این صرافی باز نکرده اید، یک حساب کاربری جدید برای خود ایجاد کنید و آن را تأیید کنید.

از منوی بالا انتخاب کنید پیروزی همچنین از زیر مجموعه های گزینه انتخاب کنید سرمایه گذاری مضاعف کلیک.

سرمایه گذاری مضاعف صرافی بایننس

در صفحه ای که باز می شود، چندین ارز دیجیتال را مشاهده می کنید که باید یکی از آنها را انتخاب کنید.

حال مشخص کنید که این ارز دیجیتال را بفروشید یا بخرید.

در این مرحله باید قیمت هدف و تاریخ تسویه را نیز مشخص کنید.

پس از پر کردن اطلاعات سرمایه گذاری دوبل، مبلغی را که می خواهید سرمایه گذاری کنید وارد کنید تا از حساب شما کسر شود.

در نهایت پس از مطالعه قرارداد خدمات، سپرده را تایید کرده و منتظر تاریخ تسویه حساب باشید.

شرایط بازار و سرمایه گذاری دوگانه

بطور کلی، واریز دوبل این یک روش سپرده گذاری نسبتا کم خطر است. به همین دلیل، اغلب به مبتدیان در بازار ارزهای دیجیتال توصیه می شود. با این نوع سرمایه گذاری، حتی در صورت ضرر، باز هم درآمد خود را از قفل کردن دارایی های خود به دست می آورید. بنابراین تقریباً ضرر دو برابری سپرده قابل جبران است. با این حال، قبل از شروع سپرده، باید به شرایط بازار توجه کنید و روزهای آینده را برای تاریخ تسویه تحلیل کنید. شرایط بازار برای سرمایه گذاری به هدف شما بستگی دارد. مهم است که هدف شما خرید کم باشد یا فروش بالا. زیرا باید با توجه به آن و تحلیل بازار خود شروع به سرمایه گذاری کنید.

(1 امتیاز) – 1/5

kucoin.commedium.com