منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سرمایه گذاری ارز دیجیتال Arzinja Mag توسط ثروتمندان در هنگ کنگ و سنگاپور

سرمایه گذاری ارز دیجیتال Arzinja Mag توسط ثروتمندان در هنگ کنگ و سنگاپور

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سرمایه گذاری ارز دیجیتال Arzinja Mag توسط ثروتمندان در هنگ کنگ و سنگاپور

ثروتمندان هنگ کنگ و سنگاپور به دنبال سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند

به نظر می رسد نخبگان ثروتمند هنگ کنگ و سنگاپور نسبت به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال مشتاق هستند پس از گزارش جدید KPMG که نشان داد بیش از 90 درصد از دفاتر خانوادگی و افراد دارای ارزش خالص بالا (HNWI) علاقه مند به سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال هستند یا در حال حاضر این کار را انجام داده اند. بر اساس گزارش 24 اکتبر توسط KPMG China and Spain Digital با عنوان سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال، 58 درصد از پاسخ دهندگان دفاتر خانوادگی و HNWI در یک نظرسنجی اخیر روی دارایی های دیجیتال سرمایه گذاری می کنند و 34 درصد “برای انجام این کار برنامه ریزی می کنند.” کار را انجام دهید. “

در این نظرسنجی 30 دفتر خانوادگی و افراد دارای ارزش خالص بالا در هنگ کنگ و سنگاپور مورد بررسی قرار گرفتند که اکثر پاسخ دهندگان دارایی بین 10 تا 500 میلیون دلار را مدیریت می کردند. KPMG گفت که جذب افراد ثروتمند برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال باعث افزایش اعتماد در این بخش شده است که ناشی از افزایش توجه سازمان های استریمینگ است.

وی همچنین خاطرنشان کرد که موسسات دسترسی بیشتری به محصولات مالی ارز دیجیتال از جمله محصولات تحت نظارت دارند. DBS، بزرگترین بانک سنگاپور، در ماه سپتامبر اعلام کرد که در حال گسترش خدمات سرمایه گذاری ارزهای دیجیتال در صرافی دیجیتال خود (DDEx) به حدود 100000 مشتری با ارزش خالص بالا است که معیارهای درآمد را برای واجد شرایط بودن به عنوان سرمایه گذاران معتبر برآورده می کنند. همچنین تضمین می کند که آنها از دیدگاه مقامات مالی مبنی بر اینکه این خدمات برای سرمایه گذاران خرد مناسب نیستند، آگاه هستند و به آن پایبند هستند.

اگرچه صرافی ارزهای دیجیتال کوین هاکو در ماه اکتبر اعلام کرد، اما آنها جزو تعداد محدودی از شرکت‌هایی هستند که مجوز ارائه خدمات رمز پرداخت دیجیتال را از اداره پولی سنگاپور (MAS) دریافت کرده‌اند. با این حال، تخصیص‌ها نسبتاً کم باقی می‌مانند و اکثر آنها کمتر از 5 درصد از پرتفوی خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص می‌دهند و عمدتاً در بیت‌کوین، اتریوم و استیبل کوین‌ها سرمایه‌گذاری می‌کنند.

پاسخ دهندگان به نوسانات بازار و مشکلات در ارزش گذاری دقیق و عدم شفافیت نظارتی در ارزهای دیجیتال به عنوان موانع مستمر سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال اشاره کردند. نویسندگان گزارش نوشتند از آنجایی که ارزهای دیجیتال نسبتاً جدید هستند، هنوز بین FO و HNWI ها درباره سرمایه گذاری در این بخش، به ویژه در مورد مقررات و ارزش گذاری، ابهام وجود دارد. با این حال، KMPG خاطرنشان کرد که وضوح مقررات در هر دو کشور می تواند به سمت بهتر شدن تغییر کند.

به عنوان مثال، تمام ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی (VASP) در هنگ کنگ باید تا مارس 2024 برای دریافت مجوز اقدام کنند. سنگاپور همچنین قصد دارد مقررات ارزهای دیجیتال خود را گسترش دهد. رگولاتور اوراق بهادار هنگ کنگ اخیراً اعلام کرده است که می‌خواهد به سرمایه‌گذاران خرد اجازه دهد تا مستقیماً در ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کنند و الزامات فعلی معاملات کریپتو را بازبینی کنند.

مقامات پولی سنگاپور (MAS) تجارت ارزهای دیجیتال را به سرمایه گذاران معتبر و چندین صرافی که مجوز اولیه برای ارائه خدمات پرداخت دیجیتال در این کشور دریافت کرده اند، گسترش داده است. در اوایل این ماه، دیگو مونیکا، یکی از بنیانگذاران و رئیس Anchorage Digital، گفت که شرکت او سنگاپور را به عنوان سکوی پرشی برای بازار بزرگتر آسیایی انتخاب کرده است، زیرا دارای یک محیط نظارتی قوی است.

این در مورد قرار گرفتن در رژیمی است که دیدگاه دوستانه ای نسبت به ارزهای دیجیتال دارد و کسب و کارها می خواهند در آن تجارت کنند. ما فقط یک مؤسسه هستیم، مؤسسات به سنگاپور می روند، بنابراین ما از همین روش پیروی می کنیم.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.