منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سام بنکمن فرید در فرودگاه نیویورک دیده شد

سام بنکمن فرید در فرودگاه نیویورک دیده شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سام بنکمن فرید در فرودگاه نیویورک دیده شد

سام بنکمن فرید در فرودگاه نیویورک

دستگیری موقت سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق صرافی FTX را می توان به تلاش های جامعه کریپتو برای کمک به تحقیق و ردیابی محل اختفای این کارآفرین بدنام نسبت داد. در حالی که سام بنکمن در نهایت با وثیقه 250 میلیون دلاری از زندان خارج شد، جامعه همچنان نسبت به حرکات او بسیار حساس است.

تنها سه روز پس از آزادی او با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری، یکی از اعضای جامعه رمزنگاری ظاهراً سم بنکمن را در سالنی در فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی مشاهده کرد. تصاویر پشتیبان به اشتراک گذاشته شده توسط litcapital در توییتر، سم بنکمن فرید را نشان می دهد که روی صندلی نشسته و به لپ تاپ و تلفن همراه دسترسی دارد. بر اساس این تصاویر، سایر اعضای انجمن تأیید کرده اند که محل اقامت سام بنکمن، سالن گرینویچ (کلاس تجاری) در ترمینال شماره 8 خطوط هوایی امریکن است. به گفته این منبع، سام بنکمن توسط والدین، ماموران FBI و وکلای خود همراه بود.

عکس‌های بعدی سام بنکمن، فرید را در پرواز خطوط هوایی امریکن، نقاب‌پوش، در کنار یک مدیر اجرایی نشان می‌دهد. این تصاویر بحث‌ها را در مورد اینکه چگونه سام بنکمن به رئیس کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا به ماکسین واترز گفت که علیرغم دسترسی به لپ‌تاپ و دستگاه تلفن همراه خود به اطلاعات شخصی یا حرفه‌ای خود دسترسی ندارد، بحث‌ها را دوباره برانگیخت. علاوه بر این، برخی تعجب کردند که چگونه سام بنکمن توانسته است در بحبوحه مراحل ورشکستگی FTX، بلیط کلاس تجاری بخرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.