منو سایت

سام بنکمن-فرید اقرار به بی گناهی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سام بنکمن-فرید اقرار به بی گناهی کرد

سام بنکمن-فرید اقرار به بی گناهی کرد

بر خلاف دو تن از همکاران سابق خود، سام بنکمن-فرید، بنیانگذار صرافی FTX، به اتهامات کلاهبرداری آگاهانه از سرمایه گذاران بی گناه است. لوئیس کاپلان قاضی منطقه ای ایالات متحده تاریخ محاکمه را برای اوایل اکتبر تعیین کرد. سم بنکمن-فرید پس از بازداشت ماه گذشته در باهاما و پس از آن اخراج به ایالات متحده، قرار بود اولین جلسه استماع خود را در 3 ژانویه برگزار کند.

اسناد فاش شده نشان می‌دهد که او در قبال اتهاماتی مبنی بر کلاهبرداری از سرمایه‌گذاران با انتقال وجوهی که در FTX برای اهداف شخصی خود و تجارت Alameda سپرده‌اند، اعتراف کرده است. برخی دیگر از اتهامات او در دادگاه فدرال منهتن شامل کلاهبرداری و پولشویی است. سام بنکمن در واقع نسبت به همه اتهامات خود بیگناه است.

قاضی لوئیس کاپلان تاریخ محاکمه را 2 اکتبر تعیین کرد و گفت که می تواند چهار هفته طول بکشد. در صورت محکومیت، میلیاردر سابق ارزهای دیجیتال ممکن است با 115 سال زندان روبرو شود. درخواست Sam Bankman با درخواست مدیر عامل سابق Alameda Carolyn Ellison و CTO سابق FTX Gary Wang کاملا متفاوت است. این دو نفر قبلاً به جرم خود اعتراف کرده اند.

سم بنکمن قبل از کریسمس با قرار وثیقه 250 میلیون دلاری آزاد شد. او باید در خانه پدر و مادرش از دستگاه نظارت الکترونیکی استفاده کند. علیرغم محدودیت های اعمال شده توسط دادگاه، چندین تراکنش مشکوک از کیف پول های رمزنگاری شخصی Alameda Research یا Sam Benkman Fried در چند هفته گذشته وجود داشته است. سام بنکمن-فرید برخی از آنها را تکذیب کرد، اما مقامات آمریکایی گفتند که این نقل و انتقالات را بررسی خواهند کرد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.