منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سازگاری بلاک چین بزرگترین بانک روسیه با اتریوم و متامسک

سازگاری بلاک چین بزرگترین بانک روسیه با اتریوم و متامسک

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سازگاری بلاک چین بزرگترین بانک روسیه با اتریوم و متامسک

سازگاری بلاک چین بزرگترین بانک روسیه با اتریوم و متامسک

بانک Esber، بزرگترین بانک روسیه، اعلام کرده است که پلتفرم بلاک چین خود با اتریوم سازگار خواهد بود. در یک بیانیه مطبوعاتی، این بانک که اکثریت سهامدار آن دولت روسیه است، قابلیت های جدید پلتفرم بلاک چین باز خود را اعلام کرد. این اعلامیه در اولین نشست بین المللی شرکت کنندگان در صنعت بلاک چین برای کسب و کارها اعلام شد. این رویداد توسط آزمایشگاه بلاک چین Esber Bank برگزار شد.

ادغام Esber Bank روسیه در چین

همانطور که در این اطلاعیه ذکر شده است، پلتفرم Esber از نظر فناوری با بزرگترین اکوسیستم مالی غیرمتمرکز جهان، اتریوم، سازگار خواهد بود. این بدان معنی است که توسعه دهندگان می توانند آزادانه قراردادهای هوشمند و کل پروژه ها را بین شبکه بلاک چین و اتریوم انتقال دهند. پلتفرم بلاک چین Asber همچنین با کیف پول Metamask که اخیراً برای ردیابی IP مورد انتقاد قرار گرفته است، ادغام خواهد شد. کاربران و توسعه دهندگان می توانند توکن های خود را صادر کرده و قراردادهای هوشمند ایجاد کنند.

علاوه بر این، ادغام با سیستم های اطلاعات بانکی امکان پرداخت در قراردادهای هوشمند به روبل را فراهم می کند. مدیر آزمایشگاه بلاک چین Esber Bank ابراز خوش بینی کرد که با توجه به توسعه سریع Web3، پلتفرم هایی که از پروتکل های مختلف بلاک چین پشتیبانی می کنند به طور فزاینده ای مورد تقاضا خواهند بود. و ایبر قادر خواهد بود توسعه دهندگان، شرکت ها و موسسات مالی را هم در تحقیقات بازار مشترک و هم در توسعه برنامه های کاربردی تجاری گرد هم آورد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.