منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • سازنده Arzinja Mag The Dow به واریز 1.6 میلیارد دلار به Coinbase رأی داد

سازنده Arzinja Mag The Dow به واریز 1.6 میلیارد دلار به Coinbase رأی داد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
سازنده Arzinja Mag The Dow به واریز 1.6 میلیارد دلار به Coinbase رأی داد

MakerDow (MKR) قصد دارد 1.6 میلیارد دلار USDC را به Coinbase Prime واریز کند تا بازدهی 1.5٪ در سال را به دست آورد. سه روز تا پایان نظرسنجی باقی مانده است. این راه حل می تواند پروتکل DeFi را در مسیر تمرکز قرار دهد. کریس بلک، کارشناس DeFi و نماینده Maker در توییتی نوشت:

اگر پیشنهاد تایید شود، هیچ بازگشتی برای Maker Dao وجود نخواهد داشت.

بلک نگران است که پروتکل “به طور کامل توسط Coinbase تصاحب شده است.”

88 درصد از جامعه MakerDao رای مثبت دادند.

اعضای MakerDao در حال رای دادن به یک سری پیشنهادات تاریخی هستند که در صورت تایید، پروتکل را به طور کامل تغییر خواهند داد. رای گیری از 10 اکتبر آغاز شد و انتظار می رود در 24 اکتبر به پایان برسد.

یکی از پیشنهادات مورد رأی، انتقال حدود 1.6 میلیارد دلار USDC به صرافی ایالات متحده Coinbase Prime برای بازده سالانه 1.5 درصد است. این مبلغ نشان دهنده یک سوم USDC است که برای حمایت از استیبل کوین دائو میکر DAI استفاده می شود. از زمان نگارش این مقاله، این پیشنهاد 88 درصد حمایت جامعه را به خود جلب کرده است. در حالی که تنها سه روز به پایان انتخابات باقی مانده و تنها 0.05 درصد رای مخالف، به نظر می رسد این پیشنهاد به تصویب برسد. این پیشنهاد توسط واحدهای اصلی رشد مالی و استراتژیک Maker Dow هدایت می شود.

MakerDao یک پلتفرم وام دهی رمزنگاری است که بر پایه اتریوم ساخته شده است. این پروتکل دارای ارزش کل قفل شده (TVL) بیش از 7.59 میلیارد دلار است و مسلماً تأثیرگذارترین پروتکل در DeFi است. Maker به کاربران اجازه می دهد تا DAI، استیبل کوین پلتفرم را استخراج کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)