منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل و SEC؛ نتیجه محاکمه احتمالا تا 30 ژوئن اعلام خواهد شد

ریپل و SEC؛ نتیجه محاکمه احتمالا تا 30 ژوئن اعلام خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ریپل و SEC؛ نتیجه محاکمه احتمالا تا 30 ژوئن اعلام خواهد شد

به روز رسانی دادگاه ریپل

برد گارلینگ هاوس، مدیر عامل شرکت فین‌تک ریپل لبز، ابراز اطمینان کرد که پرونده SEC علیه ریپل در سال جاری حل خواهد شد و اشاره کرد که تصمیم نهایی ممکن است قبل از 30 ژوئن گرفته شود.

در حاشیه مجمع جهانی اقتصاد در Devos، مدیرعامل ریپل گفت که از دفاع تیم ریپل راضی است. او همچنین خاطرنشان کرد که علیرغم اصرار مداوم رگولاتور مبنی بر تبدیل شدن بیشتر ارزهای دیجیتال به اوراق بهادار، آنها آماده تسویه با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) هستند. برد در مصاحبه با CNBC گفت:

ما خوشبین هستیم که این مشکل در سال 2023 و شاید نیمه اول سال حل شود. بنابراین ما خواهیم دید که نتیجه چه خواهد بود، اما من نسبت به قانون و حقایق احساس بسیار خوبی دارم.”

در سال 2020، SEC از ریپل، گارلینگ هاوس و موسس شرکت کریس لارسن شکایت کرد و ادعا کرد که ریپل 1.3 میلیارد دلار اوراق بهادار ثبت نشده فروخته است. او همچنین خاطرنشان کرد که حل این شکایت نه تنها برای ریپل، بلکه برای صنعت کریپتو در ایالات متحده نیز ضروری است.

چشم انداز Garlinghouse صعودی است

گارلینگ هاوس همچنین وضعیت فعلی بازار ارزهای دیجیتال را ارزیابی کرد و اشاره کرد که در بلندمدت نسبت به بیت کوین، اتریوم و سایر ارزهای دیجیتال صعودی است. پرنده گفت:

من سعی کرده‌ام از پیش‌بینی‌های کوتاه‌مدت قیمت بیت‌کوین و کریپتو به‌طور کلی دوری کنم. (با این حال) من به بلندمدت بسیار خوشبین هستم.”

به گفته وی، حتی فروپاشی اخیر FTX یا ادامه هرج و مرج شرکت‌های رمزنگاری مانند DCG و Gemini نمی‌تواند از موفقیت بلندمدت بخش کریپتو جلوگیری کند. براد 51 ساله در پاسخ به این سوال که او معتقد است بزرگترین کاتالیزور موفقیت ارزهای دیجیتال چیست، خاطرنشان کرد که این ارز بر روی “شرکت هایی که مشکلات واقعی را حل می کنند” و تنظیم بخش کریپتو تمرکز می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.