منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل قراردادهای هوشمند را اضافه خواهد کرد

ریپل قراردادهای هوشمند را اضافه خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ریپل قراردادهای هوشمند را اضافه خواهد کرد

اضافه کردن قراردادهای هوشمند به شبکه ریپل

توسعه دهنده پیشین ریپل گفت که شرکت پرداخت مستقر در سانفرانسیسکو یک ویژگی کلیدی را به شبکه خود اضافه خواهد کرد. مت هامیلتون، متخصص ریپل، به ادعای یک کاربر ناشناس توییتر مبنی بر اینکه شبکه پرداخت ریپل هیچ کاربردی ندارد، پاسخ داد.

به گفته همیلتون، این شرکت روزانه برای پرداخت های بین المللی، توکن های غیر سنتی (NFT) و کسب درآمد از وب استفاده خواهد شد. ماه گذشته، ریپل اعلام کرد که راه حل تسویه حساب مبتنی بر رمزنگاری، نقدینگی درخواستی (ODL)، امسال رشد فوق العاده ای داشته است و اکنون در بازارهای پرداخت رو به رشدی از جمله آفریقا، اسرائیل، استرالیا، برزیل، آرژانتین، در دسترس است. بلژیک، سنگاپور، امارات و بریتانیا پشتیبانی می شوند.

همچنین در ماه نوامبر، دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری Ripple، گفت که تعدادی از NFT ها در بالای XRPL ساخته شده اند. همیلتون افزود که عملکرد NFT شبکه جدید XRPL در توسعه قراردادهای هوشمند اساسی است.

خب، بیشتر ویژگی های مورد نیاز مانند توکن های مجازی، NFT، escrow، multisig، صرافی های غیرمتمرکز و غیره. ساخته شده اند. اما بله، قراردادهای هوشمند در حال توسعه هستند.

در ماه اکتبر، یک پست وبلاگی از جامعه توسعه دهندگان ریپل لجر اشاره کرد که XRP در حال کار بر روی فعال کردن قابلیت های قرارداد هوشمند در XRP Ledger است. به گفته تیم مدیریت RippleX، شرکت توسعه بلاک چین Peersyst Technology در حال آزمایش یک زنجیره جانبی سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) برای XRPL است. هدف از این پروژه این است که به توسعه دهندگان اتریوم (ETH) که با Solidity، زبان برنامه نویسی اولیه برای نوشتن قراردادهای هوشمند اتریوم آشنا هستند، اجازه دسترسی و ساخت شبکه XRPL را بدهد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)