منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ریپل در نمودار خود سیگنال فروش را نشان می دهد

ریپل در نمودار خود سیگنال فروش را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ریپل در نمودار خود سیگنال فروش را نشان می دهد

پس از چند روز تثبیت در منطقه 0.35 دلار، ریپل (XRP) در حال ثبت یک رشد کوتاه مدت است زیرا جامعه ارزهای دیجیتال منتظر نتیجه شکایت ریپل علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) است.

در میان این دستاوردها، علی مارتینز، کارشناس معاملات ارزهای دیجیتال، هشدار داد که XRP می تواند بر اساس TD متوالی (تام دیمارک) “سیگنال فروش” را در نمودار خود نشان دهد. مارتینز در تحلیل فنی خود در 27 دسامبر خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران باید انتظار یک حرکت نزولی برای XRP داشته باشند که نشان دهنده یک اصلاح احتمالی است.

تحلیل ریپل

نمودار ریپل به USD

لازم به ذکر است که اندیکاتور TD لحظه دقیق پایان روند و معکوس شدن قیمت دارایی انتخاب شده را نشان می دهد. در واقع، آخرین حرکت قیمت XRP را می توان برای این توکن حیاتی در نظر گرفت زیرا قصد دارد تا 0.50 دلار افزایش یابد. احساسات نزولی کلی در بازار کریپتو حرکت قبلی به این موقعیت را باطل کرد.

تحلیل قیمت ریپل

در زمان نگارش این مقاله، XRP با قیمت 0.37 دلار معامله می شود و در نمودار روزانه نزدیک به 4 درصد افزایش یافته است. در حالی که در هفت روز گذشته این توکن نزدیک به 8 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است. خرید اخیر ریپل همچنین ارزش بازار آن را به 18.54 میلیارد دلار افزایش داد.

هزینه امواج

نمودار قیمت ریپل

در واقع، با کسب سودهای جزئی XRP، اصول توکن تا حد زیادی به پرونده در حال انجام بین SEC و ریپل بستگی دارد. این پرونده در حال داغ شدن است، به طوری که هر دو طرف پس از طرح پیشنهادی SEC برای مهر و موم برخی از اسناد، آخرین پیشنهادات خود را ارائه کردند. بر اساس این پیشنهاد، کمیسیون بورس و اوراق بهادار از دادگاه می‌خواهد اسناد مربوط به اسامی و اطلاعات شناسایی کارشناسان و سرمایه‌گذاران XRP، اطلاعات شخصی و مالی و اسناد داخلی SEC را که منعکس‌کننده بحث‌های مقامات SEC است، لغو کند.

علاوه بر این، XRP در معرض وضعیت نزولی بازار کریپتو قرار دارد. در همین حال، الگوریتم یادگیری ماشین در PricePredictions پیش‌بینی می‌کند که XRP احتمالاً در اول ژانویه 2023 با قیمت 0.33 دلار معامله می‌شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.