منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رکود جهانی 2023 قیمت بیت کوین را به بالاترین حد خود خواهد رساند

رکود جهانی 2023 قیمت بیت کوین را به بالاترین حد خود خواهد رساند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رکود جهانی 2023 قیمت بیت کوین را به بالاترین حد خود خواهد رساند

عملکرد متزلزل بیت کوین در سال 2022 بازیگران اصلی را از پیش بینی عملکرد امیدوارکننده برای این دارایی در سال 2023 منصرف نکرده است. بلومبرگ یکی از آن پلتفرم هایی است که چشم انداز صعودی نسبت به بیت کوین دارد و دلایل خوبی برای رشد سریع دارایی در سال جدید ارائه می دهد. .

بلومبرگ از رکود جهانی به عنوان صعودی برای بیت کوین یاد می کند

در جدیدترین چشم انداز ارزهای دیجیتال، تحلیلگران بلومبرگ تاثیر رکود اقتصاد جهانی را بر بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال در بازار بررسی می کنند. بلومبرگ توضیح می دهد:

پتانسیل رو به رشد یک رکود شدید اقتصادی جهانی می‌تواند عاملی غالب در عملکرد کریپتو در سال 2023 باشد. دیدگاه ما این است که بیت کوین احتمالاً در اکثر سناریوها بهتر عمل خواهد کرد.

شایان ذکر است که بسیاری از صداهای برجسته دیگر در صنعت کریپتوکارنسی نظرات بلومبرگ را دارند. با نزدیک شدن به پایان سال 2022 و فرا رسیدن پیش بینی ها برای سال جدید، بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران برجسته این احساسات صعودی را تکرار می کنند. بنیانگذار صندوق ارز دیجیتال آلتانا، آلیستر میلن، یکی از این افراد است. با توجه به اینکه تورم به نفع دارایی است، میلن 45000 دلار برای بیت کوین پیش بینی می کند. این گزارش با اشاره به منحنی بازده معکوس که نرخ بهره بلندمدت را کمتر از نرخ بهره کوتاه‌مدت نشان می‌دهد و یک شاخص احتمالی است، می‌گوید رشد اقتصادی کند خواهد شد و پیامدهایی برای همه دارایی‌ها خواهد داشت.

در نتیجه، بیت کوین می تواند به 12000 دلار بازگردد یا حتی به 10000 دلار سقوط کند. این بدان معناست که این دارایی که در زمان انتشار با قیمت 17353 دلار معامله می شد، می تواند از قیمت فعلی 4490 دلار یا 6940 دلار سقوط کند. با این حال، این گزارش همچنان نشان می دهد که بیت کوین به بازگشت صعودی خود ادامه خواهد داد.

بیت کوین

این گزارش همچنین خاطرنشان می‌کند که سناریوی دیگری که می‌تواند با سال گذشته متفاوت باشد، این است که فدرال رزرو و بانک‌های مرکزی مجبور شده‌اند «سیاست‌های کاهش تورم خود را دوباره بررسی کنند». اگر این اتفاق بیفتد، بیت کوین می تواند مسیر مثبت دیگری را دنبال کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.