منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رویدادهای ارزی مهم ارزینجا مگ در هفته آینده

رویدادهای ارزی مهم ارزینجا مگ در هفته آینده

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رویدادهای ارزی مهم ارزینجا مگ در هفته آینده

پس از هفته گذشته Devcon سالانه در کلمبیا، فصل کنفرانس کریپتو واقعا فرا رسیده است. مانند هفته آینده، اجلاس دارایی های دیجیتال در روزهای دوشنبه و سه شنبه در لندن برگزار می شود. در همین حال، صنعت کریپتو به دقت پیامدهای آخرین فصل درام بازار مانگو را زیر نظر خواهد داشت. ما همچنین مراقب هک ها خواهیم بود، زیرا اکتبر بدترین ماه در یک سال بزرگ برای سوء استفاده از ارزهای دیجیتال بود.

منتظر اخبار مربوط به اجلاس دارایی های دیجیتال باشید

هفته آینده، بازیگران نهادی در امور مالی و دارایی های دیجیتال در لندن برای اجلاس Blockword Digital Assets Summit گرد هم می آیند. این کنفرانس قرار است 17 تا 18 اکتبر در هتل رویال لنکستر پایتخت بریتانیا برگزار شود. در این رویداد افراد مشهوری از جمله استانی کولهوف، بنیانگذار Ave، امبر سابرین مدیر عامل Kaiko و ژان ماری موگنتی، مدیر عامل CoinShares شرکت خواهند کرد. نمایندگانی از شرکت های مالی سنتی از جمله HSBC، BNP Paribas، Morgan Stanley و گروه بورس اوراق بهادار لندن نیز سخنرانی خواهند کرد.

درام بازار انبه بیشتر؟

دیروز، آبراهام آیزنبرگ، مردی که در پشت بهره برداری 114 میلیون دلاری انبه بازار بود، نقش خود را در سازماندهی این حمله تایید کرد. V این پروتکل را ورشکست کرد و موقعیت کاربران را در معرض ریسک نقدینگی قرار داد. پس از رای گیری جامعه مانگو، آیزنبرگ اجازه یافت 47 میلیون دلار از 114 میلیون دلاری را که هک کرده بود نگه دارد. این مقدار بسیار بزرگتر از جوایز هکاتون معمولی و پاداش باگ است.

در حالی که آیزنبرگ اقدامات خود را “مشروع” و سوء استفاده را “استراتژی تجاری بسیار سودآور” به جای هک می نامد، باید دید که آیا مقامات مجری قانون به طور قانونی معاملات او با این پروتکل را تایید می کنند یا خیر.

هک های اکتبر ادامه دارد

گزارش 12 اکتبر در The Block به داده های Chainalysis اشاره می کند که نشان می دهد اکتبر در حال حاضر بیشترین هک شدن ماه است. در این یک ماه وجوه زیادی در قالب ارز دیجیتال به سرقت رفت. این داده ها به 11 هک به ارزش 718 میلیون دلار اشاره دارد. علاوه بر اکسپلویت Mango Market، موارد دیگر شامل هک 100 میلیون دلاری اخیر زنجیره BNB بایننس است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.