منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • روند عرضه Arzinja Mag Ethereum به زیر سطح قبل از ادغام سقوط کرده است

روند عرضه Arzinja Mag Ethereum به زیر سطح قبل از ادغام سقوط کرده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
روند عرضه Arzinja Mag Ethereum به زیر سطح قبل از ادغام سقوط کرده است

داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که عرضه اتر، دارایی بومی شبکه اتریوم، در میان کاهش تورم به سطوح قبل از ادغام رسیده است. این نتیجه سوزاندن سکه های بیشتری نسبت به سکه های تولید شده در چند هفته گذشته است.

در زمان “ادغام” در 15 سپتامبر، عرضه اتریوم 120،520،000 سکه بود. پس از ادغام، عرضه به 120،534،000 در 8 اکتبر افزایش یافت، اما از آن زمان به 120،522،000 کاهش یافت و اکنون تنها چند هزار بیشتر از عرضه ثبت شده در ادغام است. این روند کاهش تورم با سوزاندن سکه های بیشتری برای کارمزد تراکنش در هفته های اخیر پدیدار شده است.

کوین پنگ، تحلیلگر تحقیقاتی The Block گفت:

از آنجایی که انتشار سکه اکنون به طور قابل توجهی در مقایسه با قبل از ادغام کاهش یافته است، حتی افزایش جزئی در سوختن اتر نسبت به سطوح اخیر، انتشار خالص روزانه را منفی خواهد کرد.

عرضه ضد تورمی اتریوم پس از ادغام

یکی از تغییرات زیاد در به‌روزرسانی ادغام، کاهش 90 درصدی در صدور توکن‌های جدید در میان حذف یارانه‌های استخراج‌کننده در بلاک چین اثبات کار قبلی است. در ترکیب با ویژگی EIP-1559 اتریوم، که در آن بخشی از کارمزد تراکنش یا گاز سوزانده می‌شود، تخمین زده می‌شود که وقتی کارمزد تراکنش‌ها از 16 gwei بیشتر شود، اتریوم بیشتر از آن چیزی که به عرضه اضافه شود، نابود می‌شود.

میکا هونکاسالو محقق Defay خاطرنشان کرد:

اگر این روند ادامه یابد و کاهش هزینه‌ها از عرضه‌های جدید پیشی بگیرد، می‌توانیم شاهد کاهش رشد عرضه به زیر سطح قبل از ادغام در چند روز آینده باشیم.

هونکاسالو توییت کرد:

کل تغییر عرضه پس از ادغام برای 5-7 روز آینده منفی خواهد بود.

در حالی که میانگین کارمزدهای تراکنش برای مدتی پس از ادغام پایین بود، از 8 اکتبر این کارمزدها همراه با افزایش فعالیت در اتریوم افزایش یافته است. افزایش فعالیت با وارد کردن توکنی به نام XEN محاسبه می شود. این توکنی است که تا زمانی که مدعیان هزینه تراکنش اتریوم را بپردازند، می تواند توسط هر کسی ادعا شود و عملاً هفته ها به زنجیره بلوکی اسپم می شود.
بعداً، حجم بالای معاملات پیرامون ممکوین‌های جدید نیز به افزایش حجم تراکنش‌ها و افزایش کارمزدها، هم پاداش‌های اعتبارسنجی معمولی و هم ارزش استخراج‌شده توسط ماینرها، کمک کرد که منجر به افزایش سوخت اتریوم شد.

در حال حاضر، میانگین کارمزدها بین 20 تا 30 gwei است که برای سوزاندن مقدار زیادی اتر روزانه و کاهش تورم عرضه کافی است. مقدار ETH سوزانده شده در یک روز به فعالیت شبکه بستگی دارد، زیرا کارمزد پایه با توجه به شلوغی بلوک ها تنظیم می شود و تراکنش های بیشتر معمولاً به معنای هزینه های بیشتر سوزانده می شود.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)