منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رشد 586 درصدی در رسانه های اجتماعی China Link ذکر شده است

رشد 586 درصدی در رسانه های اجتماعی China Link ذکر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رشد 586 درصدی در رسانه های اجتماعی China Link ذکر شده است

بر اساس داده های LunarCrush، توکن اصلی شبکه پیوند زنجیره ای، LINK، شاهد افزایش نام های اجتماعی بوده است. نام این شبکه بیش از 3000 بار در ساعت ذکر می شود که 586 درصد بیشتر از میانگین 7 روزه است. آیا عوامل خاصی وجود دارد که این علاقه را برانگیخته است؟

شاخص های سلطه اجتماعی روابط در چین

به گزارش Sentiment، شاخص سلطه اجتماعی چین لینک در 26 نوامبر اندکی افزایش یافت. پیش از این، LINK نیز تعداد قابل توجهی از منشن ها را دریافت کرده بود. در 19 نوامبر این شاخص به بیش از 1 درصد رسید. علاوه بر این، او علاقه فزاینده ای به Chinalink و LINK نشان داد.

داده های LunarCrush نمودار احساسات را تایید کرد.

قیمت لینک چین

برخی از محرک های احتمالی برای افزایش پیوند زنجیره چیست؟

روند صعودی اخیر قیمت LINK یکی از عوامل بالقوه ای است که می تواند علاقه را افزایش دهد. نگاهی به LINK در بازه زمانی روزانه نشان داد که یک حرکت موفقیت آمیز وجود داشت.

طبق نمودار این توکن روند صعودی داشته و از 21 نوامبر تا کنون بیش از 20 درصد افزایش داشته است. محدوده 5 دلار به عنوان سطح پشتیبانی قبلی عمل می کرد، در حالی که تقریباً 7 دلار قیمت پشتیبانی در زمان نوشتن بود.

تجزیه و تحلیل پیوند زنجیره ای

ویژگی سهام آینده که ChainLink قصد دارد معرفی کند ممکن است به مکالمات حول محور LINK کمک کرده باشد. در 21 نوامبر، Chainlink اعلام کرد که نسخه بتا Staking (نسخه 0.1) در تاریخ 6 دسامبر در شبکه اصلی اتریوم منتشر خواهد شد. استخر staking v0.1 به آدرس‌هایی که واجد شرایط دسترسی زودهنگام هستند اجازه می‌دهد تا 7000 پیوند را به اشتراک بگذارند. دارندگان LINK به لطف ویژگی staking می توانند شبکه را ایمن کنند و همزمان جوایزی را جمع آوری کنند.

پس از سقوط FTX و افزایش نیاز به صرافی ها برای ارائه اثبات رزرو، ChinaLink خود را به عنوان ارائه دهنده خدمات اثبات رزرو (PoR) معرفی کرده است. در یک موضوع توییتری که در 10 نوامبر منتشر شد، آزمایشگاه ChinaLink از محصول اثبات ذخیره خود به عنوان راه حلی برای مشکلات اعتماد آینده در بازار مبادلات ارزهای دیجیتال استقبال کرد.

ادامه اتحادها و ادغام هایی که China Link تشکیل می دهد ممکن است قیمت LINK را افزایش دهد. این با ارائه مشوق‌های بیشتر به دارندگان LINK از طریق شرط‌بندی از دسامبر آغاز می‌شود. در نهایت، افزایش اشاره‌های رسانه‌های اجتماعی به Chainlink و سکه اصلی آن نیز ممکن است به تقویت آن کمک کرده باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.