منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رشد قابل توجه کاردانو و سولانا؛ دلیل این افزایش چیست؟

رشد قابل توجه کاردانو و سولانا؛ دلیل این افزایش چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رشد قابل توجه کاردانو و سولانا؛ دلیل این افزایش چیست؟

سولانا (SOL) و کاردانو (ADA) اواخر روز یکشنبه 8 ژانویه 21 درصد افزایش یافتند. این دو وارد قلمرویی شدند که از نوامبر دیده نشده بود.

به گزارش Valx و به نقل از Decrypt، Cardano که هشتمین ارز دیجیتال بزرگ در بازار است، شاهد افزایش قیمت به 0.33 دلار بود. قیمتی که از 19 نوامبر به آن نرسیده بود. این در حالی است که سولانا که در روزهای اخیر روند صعودی داشته است، روز یکشنبه به 16.04 دلار رسید. سولانا آخرین بار در 9 نوامبر با این قیمت معامله شد. در سه روز منتهی به آن تاریخ، سولانا 50 درصد کاهش یافت.

تحلیل سولانا نشان می‌دهد که این ارز دیجیتال بهترین «هفته اول سال» را داشته است [میلادی]در بین 20 ارز دیجیتال برتر با رشد امروز، نرخ افزایش ارزش سولانا طی هفت روز گذشته در حد مجاز است 60 درصد بخشش شبکه سولانا که زمانی «قاتل اتریوم» نامیده می شد، پس از سقوط صرافی FTX و به دلیل ارتباط نزدیک با سام بانکمن فرید و شرکت آلامدا ریسرچ، دچار افت وحشتناکی شد، به گونه ای که این ارز، که تنها یک سال پیش، با رسیدن به اوج خود، 259 دلار دیده بود، با کاهش 94 درصدی قیمت مواجه شد. این بازیابی هزینه نسبی برای این شبکه بسیار مهم است.

شبکه Solana یک بلاک چین سطح 1 بر اساس الگوریتم اثبات سهام (PoS) است که به توسعه دهندگان اجازه می دهد برنامه های غیرمتمرکز بسازند و اجرا کنند.

یکی از دلایل افزایش قیمت سولانا، ظهور میم سکه جدید با الهام از شیبا اینو در این شبکه بود. BONK این توکن جدید نامیده می شود که عملکرد قیمتی بهتری نسبت به همه ارزهای دیجیتال اصلی در بازار داشت. این افزایش در قیمت میم سکه 3000 درصد خودش دید

تحلیل کاردانو و یافتن دلایل افزایش قیمت آن کمی دشوارتر است. آخرین سنگ بنای مهم بلاک چین کاردانو اجراست هاردفورک واسیل چند ماه پیش اتفاق افتاد. با این حال، چارلز هاسکینسون، بنیانگذار بلاک چین کاردانو، بیکار نمی نشیند.

تصویر کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون در وایومینگ
تصویر کلینیک سلامت و تندرستی هاسکینسون در وایومینگ

شرکت مادر بلاک چین کاردانو – IOHK – در حال آماده سازی برای راه اندازی کیف پول جدیدی برای این شبکه به نام توری E. همچنین در روز پنجشنبه، 5 ژانویه، هاسکینسون اعلام کرد که کلینیک او در وایومینگ ارز دیجیتال ADA را به عنوان روش پرداخت می پذیرد.

(1 امتیاز) – 5.5