منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • رشد دو رقمی در سهام شرکت‌های ارز دیجیتال

رشد دو رقمی در سهام شرکت‌های ارز دیجیتال

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
رشد دو رقمی در سهام شرکت‌های ارز دیجیتال

سهام شرکت‌های ارز دیجیتال تا پایان روز چهارشنبه افزایش یافت. همانطور که به نظر می رسد کوین بیس با تنظیم کننده های ایالات متحده به توافق نامه ای دست یافته است. به گفته یک تحلیلگر، وال استریت مطمئن تر شد که مسیر کاهشی فدرال رزرو می تواند خیلی زود به پایان برسد.

این دستاوردها پس از سقوط سهام کریپتو در سال 2022 به دلیل تورم نزدیک به رکورد، افزایش نرخ های فدرال رزرو و درگیری های ژئوپلیتیکی که بر سهام در بخش ها تأثیر می گذارد، به دست آمد.

سهام Silvergate Inc. (SI) در معاملات قبل از ساعت کاری آن روز حدود 27 درصد افزایش یافت. وال استریت ژورنال گزارش داد که این جهش با وجود شناور بالای سیلورگیت، که بیش از نیمی از سهام معامله شده آن را تشکیل می دهد، رخ داد.

دیگر سهام کریپتو که در روز چهارشنبه سود قابل توجهی را به ثبت رساندند، ماینرهای ارز دیجیتال Marathon Digital (24 درصد افزایش) و Riot Blockchain (15 درصد افزایش) بودند.

به گفته چیس وایت، محقق ارشد و تحلیلگر سیاست، به نظر می رسد سودهای دو رقمی برای ماینرهای بیت کوین به دلیل فشار شدید خرید کوتاه مدت در سهام با سرمایه کوچک و متوسط ​​باشد.

MicroStrategy، بزرگترین دارنده بیت کوین که به صورت عمومی معامله می شود، حدود 14 درصد افزایش یافت. سهام کوین بیس نیز تا ساعت 16:00 به وقت شرقی 12 درصد افزایش یافت. سهام این صرافی پس از رسیدن به تسویه 100 میلیون دلاری با رگولاتورهای نیویورک در پاسخ به نقض قوانین مبارزه با پولشویی و رعایت قوانین افزایش یافت.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.