منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • راه اندازی استیبل کوین کاردانو، Djed، قریب الوقوع است

راه اندازی استیبل کوین کاردانو، Djed، قریب الوقوع است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
راه اندازی استیبل کوین کاردانو، Djed، قریب الوقوع است

ریک مک کراکن، مالک استخر سهام DIGI و علاقه‌مند به کاردانو، اطلاعات جالبی در مورد استیبل کوین Djed مبتنی بر کاردانو فاش کرد. بر اساس اطلاعاتی که وی ذکر کرد، Digid که از امروز روی تست نت راه اندازی شده است، اکنون ۱۰۱۹ دلار ارزش دارد.

بر اساس پیشرفت مثبت استیبل کوین الگوریتمی مبتنی بر کاردانو، مک کراکن گفت که راه اندازی آن در شبکه اصلی اجتناب ناپذیر است.

دیجاد کاردانو چطور؟

به عنوان یادآوری، Digid یک استیبل کوین فوق وثیقه است که بیش از 400 درصد از ارزش وثیقه برای ضرب هر سکه استفاده می شود. طبق وب سایت رسمی Djed، در حال حاضر 2.94 ADA با عرضه 676496 توکن هزینه دارد. در همین حال، توکن اصلی کاردانو، ADA، پس از افزایش 43 درصدی در ژانویه، 0.35 دلار ارزش دارد.

با این حال، پیشنهاد مک‌کراکن مبنی بر راه‌اندازی قریب‌الوقوع، برنامه‌های تیم توسعه استیبل‌کوین را تأیید می‌کند که قبلاً اعلام کرده بود راه‌اندازی شبکه اصلی Digid در اوایل ماه اول سال ۲۰۲۳ انجام می‌شود.

همانطور که قبلا توسط U.Today گزارش شده بود، علاوه بر خود استیبل کوین، DjedPay، پلتفرمی که از طریق آن تجار مختلف و سایر سازمان ها می توانند پرداخت های Djed را بپذیرند، به طور همزمان راه اندازی می شود. شرکتی که آن را توسعه داده است، COTI، فعالانه در تلاش است تا شرکای خود را برای استفاده از استیبل کوین الگوریتمی جذب کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)