منو سایت

دوره حمایت طلبکار برای Vauld تمدید شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دوره حمایت طلبکار برای Vauld تمدید شد

وام دهنده مشکل دار کریپتو آسیایی Vauld حمایت قانونی بیشتری از طلبکاران دریافت کرده است. البته این تمدید کوتاهتر از چیزی است که Wold درخواست کرده بود.

دو منبع آشنا به این موضوع گفتند که این شرکت اکنون تا 28 فوریه فرصت دارد تا گزینه هایی را برای کاهش مشکلات مالی خود بررسی کند. با این حال، طبق اطلاعات دریافتی، والد تا 21 آوریل به دنبال این حفاظت بود. حمایت قبلی از طلبکاران شرکت در 20 ژانویه به پایان می رسد. منابع گفتند که آخرین تمدید امروز در دادگاه عالی سنگاپور در جلسه استماع قاضی عیدیت عبدالله صادر شد.

ولد در ماه جولای خرید مشتریان را متوقف کرد و از آن زمان با رقیب Nexo در مورد خرید احتمالی مذاکره کرده است. در اوایل این ماه، دو طرف درگیر یک بن بست دراماتیک شدند. Wold و کمیته طلبکاران آن پیشنهاد خرید “نهایی” Nexo را به دلیل نگرانی در مورد سلامت مالی و سایر مسائل رد کرده اند و Nexo گفت که مدیر اجرایی Wold، Darshan Bethia، منافع طلبکاران خود را در نظر نداشت.

هفته گذشته، دفتر Nexo در صوفیه، بلغارستان توسط مقامات محلی مورد حمله قرار گرفت. این اقدام بخشی از تحقیقات در مورد پولشویی و جرایم مالیاتی ادعایی است.

در همین حال، وجوه مشتریان ولید مسدود شده است. این شرکت بیش از 400 میلیون دلار به طلبکاران خود بدهکار است. ولد به دنبال یک تجدید ساختار جایگزین است که شامل آوردن یک مدیر صندوق شخص ثالث برای نظارت بر دارایی های آن است. هدف نهایی مورد نظر ولد این است که مدیر صندوق دارایی های خود را سرمایه گذاری کند و از بازده سرمایه گذاری برای پرداخت طلبکاران استفاده کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.