منو سایت

دلیل افزایش قیمت دوج کوین چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
دلیل افزایش قیمت دوج کوین چیست؟

سرمایه گذاران Dogecoin امیدوارند که چشم انداز ماسک برای توییتر 2.0 شامل نوعی ادغام Dodge باشد. مالک جدید توییتر، ایلان ماسک، برنامه‌های خود برای افزودن یک سیستم پرداخت به توییتر 2.0 را تایید کرد که منجر به جهش کوتاه‌مدت ۱۹.۴ درصدی قیمت ارز دیجیتال Dogecoin (DOGE) شد.

مدیرعامل جدید توییتر برنامه‌های خود را در توییتی برای ۱۱۹.۲ میلیون دنبال‌کننده‌اش در ۲۷ نوامبر فاش کرد، جایی که او چندین اسلاید از یک «گفتگوی شرکت توییتر» را به اشتراک گذاشت. تا زمانی که ماسک در توییت یا اسلایدهای ضمیمه به DOGE اشاره کرد، سرمایه گذاران Dogecoin معتقد بودند که ارز دیجیتال به نوعی درگیر خواهد شد. طبق داده‌های CoinGecko، قیمت Dogecoin (DOGE) طی ساعاتی پس از توییت، 19.4 درصد از 0.089 دلار به 0.107 دلار افزایش یافت، قبل از اینکه در زمان نوشتن به 0.095 دلار سقوط کرد.

برنامه‌های دیگری که به عنوان بخشی از چشم‌انداز ماسک برای توییتر 2.0 فهرست شده‌اند عبارتند از: «تبلیغات به عنوان سرگرمی»، «ویدئو»، «پیام‌های رمزگذاری‌شده»، «توییت‌های طولانی» و «راه‌اندازی مجدد حساب‌های ابی».

اطلاعات به دست آمده از اسلایدها همچنین نشان می دهد که تصاحب ماسک قبلاً بر شرکت تأثیر گذاشته است، به طوری که پلتفرم رسانه های اجتماعی به رکوردهای جدید برای «ثبت نام کاربر جدید» و «دقایق فعال کاربر» رسیده است و افزایش 86 درصدی را نشان می دهد. .
در ماه اکتبر، پس از اینکه وبلاگ نویس محبوب فناوری، جین مانچون ونگ در توییتی در 27 اکتبر حدس زد که این شرکت کار بر روی یک کیف پول اولیه را آغاز کرده است که از سپرده گذاری و برداشت ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند، شایعاتی در مورد برنامه کیف پول رمزنگاری توییتر منتشر شد که منجر به 40 مورد شد. درصد افزایش قیمت DOGE در آن زمان.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.