منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • درآمد استخراج اتریوم در ماه گذشته به بالاترین حد خود در 3 ماه گذشته رسید

درآمد استخراج اتریوم در ماه گذشته به بالاترین حد خود در 3 ماه گذشته رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
درآمد استخراج اتریوم در ماه گذشته به بالاترین حد خود در 3 ماه گذشته رسید

درآمد استخراج اتریوم در ماه آگوست به دلیل افزایش علاقه به پاداش های استخراج به بالاترین حد خود در سه ماه گذشته رسید. این آخرین ماه کامل استخراج اتریوم قبل از “ادغام” بود.

استخراج اتریوم به طور مداوم درآمد ماهانه ای را برای شرکت های استخراج مانند Marathon Digital Holdings، BitDigital، Bitfarms، Riot Blockchain Inc.، Hut 8 Mining Corp و Argo Blockchain فراهم می کند.

انتقال به شبکه اثبات سهام (PoS) برای اولین بار در 1 دسامبر 2020 اعلام شد. این انتقال در نهایت برای این ماه برنامه ریزی شده است و تقاضا برای پاداش های استخراج اتریوم را افزایش می دهد زیرا آنها به تدریج حذف می شوند. و پس از تکمیل موفقیت آمیز The Merge، با منافع سهامداران جایگزین شد.

بر اساس داده‌های CoinMetrix، در نتیجه، درآمد استخراج اتریوم از 621 میلیون دلار در جولای به 734 میلیون دلار در آگوست افزایش یافت. این افزایش 18 درصدی درآمد در 31 روز بود.

منبع: نمودار درآمد استخراج کننده اتریوم از ژانویه 2017 تا آگوست 2022 توسط Block

منبع: نمودار درآمد استخراج کننده اتریوم از ژانویه 2017 تا آگوست 2022 توسط Block

پس از سقوط استیبل کوین الگوریتمی TerraUSD (UST) در هفته دوم ماه مه، درآمد استخراج اتریوم علیرغم کاهش قابل توجه قیمت آن در طول ماه، توانست از مرز 1 میلیارد دلار عبور کند.

این در ژوئن بود، زمانی که کمتر از 600 میلیون دلار از قدرت مشارکت در اعتبارسنجی تراکنش‌ها در شبکه اثبات کار (PoW) اتریوم به دست آمد.

در ماه ژوئن، قیمت اتریوم در محدوده 896 تا 1965 دلار معامله شد. در ماه جولای، دارایی جدید پشت اکوسیستم اتریوم بین 1019 تا 1774 دلار معامله شد.

از آنجایی که درآمد ماینینگ با تعداد اتریوم استخراج شده ضرب در قیمت سکه در یک دوره مشخص محاسبه می شود، کاهش قابل توجهی در درآمد حاصل شده است.

ادغام قیمت و درآمد اتریوم تشدید شده است

یک فرآیند دو مرحله ای برای راه اندازی Merge توسط بنیاد اتریوم در 24 آگوست اعلام شد. مرحله اول شامل ارتقاء شبکه به نام Bellatrix در لایه اجماع است که برای ساعت 11:34:47 صبح UTC در 6 سپتامبر برنامه ریزی شده است. .

فاز دوم که پاریس نام دارد، بخشی از انتقال لایه پیاده سازی است و قرار است بین 10 تا 20 سپتامبر اجرا شود.

انتقال به یک شبکه PoS به اتریوم اجازه می دهد تا به بلاک چین های دیگری مانند کاردانو بپیوندد که در تلاش برای یافتن تعادل عالی برای سه گانه بلاک چین (امنیت، عدم تمرکز و مقیاس پذیری) هستند.

کاهش مورد انتظار در هزینه گاز و افزایش استفاده از پروتکل های غیرمتمرکز در اتریوم منجر به افزایش تقاضا برای این سکه شد.

در این مدت، اتریوم پس از باز شدن و بسته شدن به ترتیب در محدوده 1428 و 2023 دلار به ترتیب در 1681 و 1554 دلار معامله شد.

 

در حالی که ماینرها برای مدت کوتاهی قبل از انجام انتقال، جوایز اتریوم دریافت می‌کنند، بسیاری از سکه‌های اثبات کار دیگر مانند اتریوم کلاسیک و اتریوم اثبات کار اخیراً ایجاد شده (ETHPOW) که قابل معامله هستند، روی آورده‌اند. در Gate.io، MEXC، Poloniex و DigiFinex.

امتیاز شما

پست درآمد استخراج اتریوم در ماه گذشته به بالاترین حد 3 ماهه رسید اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال آرزینجا مگ ظاهر شد. به نظر می رسد.