منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • داگ کوین و شیبا جزو غیرمتمرکزترین ارزهای دیجیتال هستند.

داگ کوین و شیبا جزو غیرمتمرکزترین ارزهای دیجیتال هستند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
داگ کوین و شیبا جزو غیرمتمرکزترین ارزهای دیجیتال هستند.

یکی از مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری «سایبر کپیتال» معتقد است که دو میم کوین Dogecoin (DOGE) و Shiba Ino (SHIB) متعلق به غیرمتمرکزترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار هستند.

به گزارش والکس و به نقل از Daily Hodl، جاستین بونز (جاستین بونز) به دنبال کنندگان حساب توییتر خود گفت که در میان 50 ارز دیجیتال برتر بازار، تنها 32 مورد از آنها از نظر فنی غیرمتمرکز هستند. شیبا اینو و دوج از این دسته هستند. جاستین بونز مدیر ارشد سرمایه گذاری سایبر کپیتال است

استخوان در این باره گفت:

از 50 ارز دیجیتال برتر، تنها 32 ارز از نظر فنی غیرمتمرکز هستند. اگرچه تمرکززدایی یک طیف است، اما می‌توانیم یک مرز فرضی تعریف کنیم و به آن پاسخ دهیم: بله یا خیر. توجه داشته باشید که آنچه از نظر فنی صحیح است ممکن است در عمل قابل اجرا نباشد!

اگرچه از نظر او دوج کوین و شیبا اینو غیرمتمرکز هستند، تفاوت بین این دو در این است که Dogge تنها به یک مشتری نرم افزار متکی است و تصمیمات مدیریتی آن توسط وجوه زنجیره ای تعیین نمی شود.

گزارش جدید Forexsuggest نشان می دهد که Dogecoin سومین ارز دیجیتال برتر از نظر کاهش ردپای کربن است. این شبکه سال گذشته انتشار گازهای گلخانه ای خود را 25 درصد کاهش داد.

همچنین گزارش دیگری توسط سایت CoinKickOff منتشر شده است که نشان می دهد در بین ارزهای دیجیتال ایجاد شده در سال 2014 تنها 9 درصد هنوز فعال هستند. Dogecoin متعلق به این دسته موفق است.

(1 امتیاز) – 2.5