منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خوش بینی در تعداد معاملاتی که از طریق داوری انجام شده است

خوش بینی در تعداد معاملاتی که از طریق داوری انجام شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خوش بینی در تعداد معاملاتی که از طریق داوری انجام شده است

خوش بینی و رقابت در آربیتروم ادامه دارد

پروتکل‌های مقیاس‌پذیری لایه ۲ مبتنی بر اتریوم، Optimism و Arbitrum، در ماه گذشته شاهد واگرایی شدید در فعالیت‌های تراکنش‌های خود بوده‌اند، به طوری که Optimism از دسامبر گذشته از Arbitrum پیشی گرفته است.

طبق داده‌های DBlock، هر دو پروتکل از اوایل سال 2022 روند صعودی ثابتی داشته‌اند، اما این اولین باری است که Optimism به طور قابل‌توجهی از Arbitrum پیشی گرفته است.

خوش بینی

نمودار تعداد تراکنش ها در Optimiz و Arbitrom

افزایش تراکنش ها در Optimism به این دلیل است که توکن آن یکی از بهترین شاخص ها را در بین پروتکل های Tier 1 و Tier 2 دارد. Arbitrum توکن خاص خود را ندارد و فعالان بازار ممکن است به دنبال راه های جدیدی برای استفاده از اتریوم باشند. مشتقات شرط بندی مانند Lido و Rocket Pool نیز خوب عمل می کنند.

سایر توکن‌های موجود در اکوسیستم Optimiz، مانند Velo و Sonne، بیش از 200 درصد از سال تا به امروز به دست آورده‌اند. سود حاصل از معاملات صعودی نیز به دلیل کاهش 30 درصدی استفاده از صرافی آتی غیرمتمرکز GMX که بر مبنای Arbitrum ساخته شده است، از 10 دسامبر گزارش شده است. Synthetics، یکی دیگر از بورس های صعودی، نیز از حدود 20 دسامبر شاهد افزایش حجم بوده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.