منو سایت

خلاصه گزارش هفتگی شبکه Tron (TRX).

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خلاصه گزارش هفتگی شبکه Tron (TRX).

ترون به عنوان یکی از شبکه های بلاک چین در حال حاضر در مسیر رشد قوی قرار دارد. این شبکه به تازگی آخرین گزارش هفتگی خود را منتشر کرده است که مسیر رشد مثبت را تایید می کند. خلاصه گزارش را می توانید اینجا بخوانید.

طبق به‌روزرسانی هفتگی، حساب‌های اصلی Tron پس از اضافه شدن تقریباً 1.8 میلیون حساب جدید به حدود 125.1 میلیون افزایش یافته است. تراکنش های شبکه ترون پس از افزایش هفتگی 46.61 میلیون تراکنش جدید به 4.33 میلیارد افزایش یافت.

این گزارش نشان داد که ارزش کل قفل شده ترون (TVL) به 9.6 میلیارد دلار افزایش یافته است. در مقایسه، TVL ترون در گزارش هفتگی قبلی 9.4 میلیارد دلار بود.

این گزارش یک هفته دیگر از رشد مثبت برای وب، به ویژه از نظر پذیرش و سودمندی را برجسته می کند. ترون همچنین به دنبال رشد از طریق مشارکت و توسعه در دنیای واقعی است. به عنوان مثال، این شبکه اخیراً اعلام کرد که با صرافی هوبی همکاری می کند تا کوین دومینیکا را به عنوان اولین فن توکن ملی عرضه کند. از دیگر پیشرفت‌های قابل‌توجهی که در کاربردهای واقعی انجام شده است، می‌توان به اقساط فصلی آن اشاره کرد. اعلام همکاری با دانشگاه تگزاس، پروتکل Unifi و بازارهای نوظهور جهانی (GEM). این نشان دهنده تمایل ترون برای ایجاد مشارکت های استراتژیک برای استفاده از فرصت ها در بخش های مختلف است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.