منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خریداران آرزینجا مگ هابی گلوبال افراد دیگری هستند

خریداران آرزینجا مگ هابی گلوبال افراد دیگری هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خریداران آرزینجا مگ هابی گلوبال افراد دیگری هستند

طبق گزارش های جدید، خریداران واقعی هابی گلوبال ممکن است جاستین سان و سام بنکمن باشند

در 8 اکتبر، BeInCrypto گزارش داد که سهامداران کنترل Hobby Global معامله ای را برای فروش کل سهام خود به About Capital Management، یک شرکت مدیریت صندوق مستقر در هنگ کنگ، انجام دادند.

اکنون گزارش شده است که خریدار واقعی غول صرافی ارزهای دیجیتال می تواند بنیانگذار ترون جاستین سان باشد. در 10 اکتبر، رسانه خبری Wu Blockchain به نقل از “منابع متعدد” گفت که Sun سرمایه‌گذار اصلی در صندوق M&A است.

وو همچنین شایعاتی را گزارش داد که مدیر عامل FTX و میلیاردر ارزهای دیجیتال سام بانکمن فرید برای کمک به جاستین سان سرمایه گذاری کرده است. با این حال، این شخص قبلا هر گونه علاقه به این سرگرمی را رد کرده است.

عضو هیئت مشاوران سرگرمی

در 10 اکتبر، همچنین توییتی از Sun منتشر شد که تایید می کرد او به عنوان عضوی از هیئت مشاوران جهانی هابی گلوبال منصوب شده است. هیئت مدیره مسئول هدایت توسعه تجاری شرکت و نقشه راه استراتژیک برای گسترش جهانی است.

سایر اعضای هیئت مشاوران عبارتند از تد چن، مدیر عامل درباره سرمایه، دو جون، یکی از بنیانگذاران هابی گلوبال، وانگ یانگ، معاون رئیس دانشگاه علم و فناوری هنگ کنگ، و لی والد، مدیر عامل سرمایه گذاری والکری.

وو گزارش داد که سان در تاریخ 8 اکتبر در محل تحویل حضور یافت و هزینه خرید حدود 1 میلیارد دلار بود. شرکت سهام خصوصی برجسته چینی Jinglin Assets به این نشریه گفت که این سرمایه بیشتر یک “پل” برای خرید جاستین سان است.

وو افزود که این حرکت می‌تواند بایننس را که قبلاً از جاستین سان حمایت می‌کرد، به یک موقعیت رقابتی سوق دهد.

سان در غرفه رویداد Hobby در کنفرانس TOKEN2049 در سنگاپور ماه گذشته و در یکی از کارمندان بعد از مهمانی دیده شد. وو گزارش داد: «جاستین سان و مدیر مالی FTX در سنگاپور برای خرید هوبی در تماس بوده اند.

هیچ بیانیه رسمی از طرف FTX یا سم بکمن برای تایید یا تکذیب آنچه اساساً شایعات در حال حاضر در مورد دخالت او وجود دارد، وجود ندارد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.