منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • خروجی از بازار سهام به کمترین میزان خود در 7 ماه گذشته رسید

خروجی از بازار سهام به کمترین میزان خود در 7 ماه گذشته رسید

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
خروجی از بازار سهام به کمترین میزان خود در 7 ماه گذشته رسید

خروجی از بازارهای سهام به کمترین میزان خود در 7 ماه گذشته رسید

داده ها نشان می دهد که کاربران صرافی بیت کوین سقوط FTX در کریسمس امسال را به طور کامل فراموش کرده اند. به گفته شرکت تحلیلی گلاسنود، جریان خروجی از بازار سهام در حال حاضر به پایین ترین سطح خود در شش ماه گذشته رسیده است.

همانطور که نوسانات بیت کوین به بالاترین حد خود می رسد، عادات کاربران صرافی به سرعت با وضعیت فعلی سازگار می شوند. برداشت بیت کوین از صرافی‌ها در حال حاضر به پایین‌ترین سطح خود از ماه می رسیده است، زیرا شاهد افزایش قابل توجهی به دلیل سقوط FTX هستیم.

خروجی بیت کوین از صرافی ها در 14 نوامبر به 142788 بیت کوین رسید، در حالی که خروجی های خروجی از پلتفرم های معاملاتی بررسی شده توسط گلاسنود بیش از ده برابر کاهش یافته است. در 25 دسامبر، آخرین تاریخی که آمار در دسترس است، کل تولید مبادلات تنها به 9352 بیت کوین رسید که 93.5 درصد کاهش داشت.

نمودار خروج بیت کوین از صرافی ها

نمودار خروج بیت کوین از صرافی ها

پیش از آن، آخرین باری که خروجی ها به این میزان کم بود، هفت ماه پیش در اردیبهشت بود. همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بلافاصله پس از سقوط FTX، ذخایر ارز خارجی بیش از 3 میلیارد دلار در یک هفته کاهش یافت.

ذخایر بیت کوین در صرافی ها

ذخایر بیت کوین در صرافی ها

موجودی بیت کوین در صرافی ها در روز کریسمس به 2.252 میلیون بیت کوین رسید که نسبت به اوج 2.845 میلیون بیت کوین در ژانویه 2022 نزدیک به 21 درصد کاهش داشت.

گلس‌نود تایید کرده است که تراکنش‌های خروجی خرج نشده (UTXO) بین یک هفته تا یک ماه به پایین‌ترین سطح خود در ۱۵ ماه گذشته رسیده است.

تراکنش‌های خروجی بیت‌کوین خرج نشده (UTXO) بین یک هفته تا یک ماه طول می‌کشد

تراکنش‌های خروجی بیت‌کوین خرج نشده (UTXO) بین یک هفته تا یک ماه طول می‌کشد

شاخص محبوب HODL Waves که UTXO ها را بر اساس سن گروه بندی می کند، افزایش سکه هایی را نشان می دهد که آخرین بار 1-2 سال پیش در ماه دسامبر جابجا شده اند. در حال حاضر بیش از 20 درصد از کل عرضه بیت کوین را تشکیل می دهد.

نشانگر امواج HODL

نشانگر امواج HODL

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.