منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حساب‌های توییتر مرتبط با Dogecoin لغو خواهند شد

حساب‌های توییتر مرتبط با Dogecoin لغو خواهند شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حساب‌های توییتر مرتبط با Dogecoin لغو خواهند شد

دوج کوین (DOGE)، با وجود از دست دادن کمی بیش از 2 درصد از ارزش خود در هفت روز گذشته، همچنان جایگاه خود را در بین 10 ارز دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار حفظ کرده است.

بر اساس داده‌های CoinGecko، در زمان نگارش این مقاله، ارز دیجیتال با قیمت 0.1002 دلار معامله می‌شود که افزایش دو هفته‌ای 27 درصدی را نشان می‌دهد و ارزش کل آن را به 13.77 میلیارد دلار می‌رساند. بین 4 تا 5 دسامبر، آلتکوین Meme افزایش 2.7 درصدی در قیمت خود ثبت کرد، در حالی که حجم معاملات آن که در یک نقطه به 913.01 میلیون دلار در پنجمین روز ماه رسید، 10.96 درصد افزایش یافت.

نکته جالب این است که سلطه اجتماعی Dogecoin در حال افزایش است زیرا مدیر عامل جدید توییتر، ایلان ماسک، که خود را The Dogefather می نامد، یک بار دیگر حرکتی مرتبط با این میم سکه انجام داده است.

حساب های مربوط به Dogecoin لغو ممنوعیت خواهند شد

غول رسانه های اجتماعی توییتر اخیراً کمپین خود را برای حذف ربات ها از پلتفرم خود افزایش داده است تا تجربه کاربری را بهبود بخشد. در میان افرادی که تحت تأثیر قرار گرفتند، حساب‌هایی بودند که به گفته بیلی مارکوس، خالق دوج، هیچ کاری جز «توئیت» یا اشتراک‌گذاری میم‌های مربوط به ملک انجام ندادند.

در 5 دسامبر، مارکوس پستی را به اشتراک گذاشت که الون ماسک و تعدادی از حساب‌های توییتر مرتبط با ارزهای دیجیتال را تگ کرد و ظاهراً به دنبال پاسخی برای تعلیق (ممنوع شدن) آنها بود. مالک جدید پلتفرم به صراحت پاسخ داد و گفت: “من به آن نگاه خواهم کرد” و تبادل بین این دو شخصیت بیش از 27000 لایک و بیش از 1600 پاسخ به دست آورد. ماسک بعداً گفت که توییتر ممکن است در اقدام خود برای تعلیق حساب‌ها کمی ناگهانی عمل کرده باشد.

به دنبال این تحول، Dogecoin واکنش مثبتی نشان داد زیرا ارزش های تسلط اجتماعی از تقریباً 3٪ در 4 دسامبر به 4.463٪ در زمان نگارش افزایش یافت. این بدان معنی است که پس از اقدام ماسک برای لغو ممنوعیت چندین حساب DOGE در پلت فرم رسانه های اجتماعی خود، بحث های مداوم و فعال دنبال شد.

آیا DOGE به عنوان پرداخت در توییتر استفاده می شود؟

در ماه آوریل، ماسک این ایده را مطرح کرد که DOGE به عنوان وسیله ای برای پرداخت اشتراک های آبی توییتر پذیرفته شود. زمانی که چند ماه پیش خرید پلتفرم شبکه های اجتماعی به پایان رسید، بسیاری از سرمایه گذاران و دارندگان این ارز دیجیتال منتظر بودند تا ماسک سرانجام ایده خود را به واقعیت تبدیل کند.

با این حال، ماسک هیچ اظهارنظر رسمی در این مورد نداشته است، و اگرچه این ایده امروز دوباره به دلیل «فسخ حساب انبوه ممنوعه» توییتر مطرح شد، جامعه ارزهای دیجیتال هنوز در حال بحث است که آیا میم رمزنگاری توسط توییتر ادغام خواهد شد یا خیر. حدس و گمان می زند.

در همین حال، به نظر می‌رسد که Dogecoin این به‌روزرسانی قابل توجه را نادیده گرفته است، زیرا نتوانسته هر نوع افزایش قیمت فعلی خود را آغاز کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.