منو سایت

حرکت عظیم XRP توسط نهنگ ریپل

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حرکت عظیم XRP توسط نهنگ ریپل

داده ها نشان می دهد که نهنگ ریپل 38 میلیون دلار از صرافی ارز دیجیتال Binance برداشت کرده است. آیا این می تواند یک سیگنال صعودی برای قیمت ریپل باشد؟

جابجایی عظیم از موج نهنگ

طبق داده‌های Whale Tracker Wall Alert، یک تراکنش بزرگ XRP در بلاک چین ریپل در روز گذشته مشاهده شده است. این انتقال شامل انتقال 94,311,360 توکن به ارزش تقریبی 38 میلیون دلار بود.

از آنجایی که مبلغ در اینجا بسیار زیاد است، فرستنده این انتقال احتمالا یک نهنگ یا شاید سازمانی متشکل از چندین سرمایه گذار بزرگ باشد. به دلیل گستردگی، گاهی اوقات چنین معاملاتی می تواند اثرات محسوسی در بازار ایجاد کند. نحوه واکنش قیمت به حرکت هر نهنگ به هدف دقیق حرکت بستگی دارد. اما در آن صورت، چرا نهنگ این انتقال را انجام داد؟ پاسخ به این سوال ممکن است در جزئیات کامل این معامله نهفته باشد. در اینجا جزئیات آمده است:

ضربان

همانطور که در بالا نشان داده شد، فرستنده، در مورد این انتقال XRP، یک کیف پول مرتبط با صرافی ارز دیجیتال Binance بود، در حالی که گیرنده یک آدرس ناشناخته بود. چنین آدرس های ناشناخته ای به هیچ پلتفرم متمرکز شناخته شده ای متصل نیستند و بنابراین احتمالاً متعلق به کیف پول های خصوصی هستند. نقل و انتقالاتی مانند این، که در آن سرمایه گذاران سکه های خود را از یک صرافی به یک کیف پول شخصی منتقل می کنند، به عنوان “خروجی مبادله” شناخته می شوند.

یک نشانه خوب برای XRP

معمولا دارندگان سکه‌های خود را در صرافی‌ها نگه می‌دارند تا به سرعت آنها را با قیمت‌هایی که می‌خواهند بفروشند. با این حال، زمانی که آنها قصد دارند سکه ها را برای مدت طولانی نگه دارند، آنها را به کیف پول های خارج از بورس منتقل می کنند. به همین دلیل، مقدار زیادی از خروج ارز می تواند بر قیمت کریپتو تأثیر مثبت بگذارد.

در مورد تراکنش فعلی، به نظر می‌رسد که نهنگ این توکن‌ها را برای اهداف جمع‌آوری بالقوه انتقال داده است. و اگر واقعاً این سناریو باشد، این خروجی عظیم می تواند برای ارزش XRP سازنده باشد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.