منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حذف توکن WEMIX از صرافی های اصلی کره جنوبی و کاهش سهام شرکت Wemid

حذف توکن WEMIX از صرافی های اصلی کره جنوبی و کاهش سهام شرکت Wemid

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حذف توکن WEMIX از صرافی های اصلی کره جنوبی و کاهش سهام شرکت Wemid

سهام توسعه‌دهنده بازی‌های بلاک چین Wemade امروز در کره جنوبی به شدت سقوط کرد، زیرا دادگاه حکمی را علیه چهار صرافی محلی ارزهای دیجیتال رد کرد تا مانع از ادامه برنامه‌های حذف توکن Wemade از پلتفرم‌هایشان شود.

دادگاه منطقه مرکزی سئول روز چهارشنبه درخواست WeMed برای مسدود کردن طرح‌های مبادلات Upbit، Bithumb، Coinone و Korbit برای حذف توکن WEMIX را رد کرد. این چهار صرافی بیش از 95 درصد از حجم معاملات ارزهای دیجیتال کشور را تشکیل می دهند.

چهار صرافی اعلام کردند که معاملات WEMIX را در ساعت 15:00 KST روز پنجشنبه به حالت تعلیق درآورده‌اند. صرافی هایی که این تصمیم را گرفتند، با استناد به اطلاعات نادرست در مورد ارز در گردش توکن، اعلام کردند که تا 5 ژانویه 2023 از برداشت توکن های WEMIX پشتیبانی می کنند.

خبر بدتر برای WEMIX این بود که صرافی جهانی ارزهای دیجیتال OKX نیز روز پنجشنبه اعلام کرد که WEMIX را از پلتفرم خود حذف خواهد کرد.

سهام Wemid در معاملات اولیه بازار KOSDAQ کره جنوبی با 23 درصد کاهش به 30200 وون کره (22 دلار) رسید. همین ماه گذشته، این سهام با 61000 وون معامله می شد. WEMIX در 24 ساعت گذشته 71 درصد کاهش داشته است. WEMIX از 10 دلار در اوایل سال 2022 تاکنون 98٪ کاهش یافته و به 0.2 دلار رسیده است، در حالی که سهام Wemid در مدت مشابه 83٪ کاهش یافته است.

سهام شرکت‌های زیرمجموعه بازی‌های WeMed در فهرست KOSDAQ در کره جنوبی نیز روز پنج‌شنبه سقوط کرد، به طوری که سازنده نرم‌افزار بازی WeMed Max ۲۲ درصد و سازنده بازی‌های موبایل WeMed Play ۵ درصد کاهش یافت.

این صرافی‌ها چهار صرافی از پنج صرافی ارزهای دیجیتال در کره جنوبی هستند که مجوز ارائه معاملات فیات به کریپتو را دارند. 31 صرافی دیگر فقط به معاملات توکن به توکن محدود می شوند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.