منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • حجم معاملات NFT Arzinja Mag Reddit به بالاترین حد خود رسیده است

حجم معاملات NFT Arzinja Mag Reddit به بالاترین حد خود رسیده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
حجم معاملات NFT Arzinja Mag Reddit به بالاترین حد خود رسیده است

بر اساس داده های ارائه شده توسط Polygon و Dune Analytics، حجم معاملات توکن غیر قابل تعویض Reddit (NFT) در 24 ساعت گذشته 1.5 میلیون دلار افزایش یافته است. این افزایش نشان دهنده بیش از یک سوم کل حجم تراکنش های کل 4.1 میلیون دلار از زمان راه اندازی آن است. در همان زمان، حجم معاملات روزانه Reddit برای NFTها نیز رکورد جدیدی را ثبت کرد.

آواتارهای Reddit توسط هنرمندان مستقل ایجاد می شوند و به عنوان NFT بر روی بلاک چین Polygon ساخته می شوند. کاربران می توانند چنین مجموعه ای را در Vault، کیف پول رمزنگاری Reddit خریداری کنند. سپس می توان آنها را به عنوان تصاویر نمایه نمایش داد.

پس از خرید، NFT ها می توانند در بازارهای ثانویه مانند OpenC معامله شوند. در حالی که برخی از مجموعه‌ها پیشنهادات کمی دارند یا هیچ پیشنهادی ندارند، برخی دیگر حداقل قیمت‌های بیش از 2000 دلار دارند. بالاترین قیمت برای Reddit NFT 24149 دلار یا 18 اتر است.

از زمان راه اندازی آنها در ماه جولای، بیش از 2.9 میلیون آواتار کلکسیونی ایجاد شده است. به همین ترتیب، تعداد کل کیف پول های دارای NFT های Reddit در حال حاضر 2.8 میلیون است. با این حال، عرضه استخر به طور متناسب افزایش نیافته است، به طوری که تنها حدود چند هزار NFT در روز در مقایسه با نرخ روزانه حدود 200000 NFT که در پایان ماه اوت استخراج شد، استخراج می شود.

Reddit در ابتدا این سرمایه گذاری را به عنوان ابزاری برای توانمندسازی هنرمندان برای ایجاد آثار هنری NFT و کسب درآمد از مجموعه های خود در بازارهای NFT طراحی کرد. تاکنون، داده ها نشان می دهد که هنرمندان بیش از 60000 دلار حق امتیاز از فروش بازار ثانویه NFT به دست آورده اند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.