منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جیم کرامر می گوید Ripple Cardano و Dogecoin ممکن است سقوط کنند

جیم کرامر می گوید Ripple Cardano و Dogecoin ممکن است سقوط کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جیم کرامر می گوید Ripple Cardano و Dogecoin ممکن است سقوط کنند

جیم کرامر، مجری قدیمی CNBC، در قسمت اخیر Mad Money از ارزهای دیجیتال انتقاد کرد.
جیم کرامر، مجری قدیمی CNBC در یکی از قسمت‌های اخیر Medmani گفت که انتظار دارد قیمت آلت‌کوین‌هایی مانند ریپل، کاردانو و دوج‌کوین به صفر برسد.

مجری تلویزیون سوپراستار به سرمایه گذاران هشدار داد که با وجود کاهش قیمت، هنوز برای کنار گذاشتن ارزهای دیجیتال خود دیر نیست. این سهامدار معتقد است که ارزهای دیجیتال برتر هنوز به شدت بیش از حد ارزش گذاری شده اند و کسانی که همچنان آنها را حفظ می کنند در “موقعیت وحشتناکی” قرار می دهند. میزبان قدیمی Madmani همچنین تتر (USDT)، بزرگترین استیبل کوین جهان را هدف گرفت و پشتیبان USDT شرکت را زیر سوال برد. کرامر می گوید که علاقه مندان به ارزهای دیجیتال به سختی تلاش می کنند تا همه چیز را در هوا نگه دارند و وضعیت فعلی صنعت کریپتو را با حباب دات کام مقایسه می کنند.

در حالی که طرفداران کریپتو تمایل دارند نظرات کرامر را مسخره کنند، او دقیقاً پیش بینی کرد که ارزهای دیجیتال در ماه ژوئن فضای بیشتری برای سقوط دارند. در آن زمان، تز نزولی او حول این ایده بود که فدرال رزرو با افزایش نرخ بهره، ارزهای دیجیتال را به آتش می کشد. پس از فروپاشی صرافی FTX، اگرچه به نظر می رسد تورم به اوج خود رسیده است، چشم انداز کریپتو بدتر شده است.

با این حال، بیت کوین هنوز به هدف کاهشی 12000 دلاری کرامر سقوط نکرده است. بزرگترین ارز رمزنگاری شده در حال حاضر پس از سقوط به پایین ترین قیمت چند سال اخیر یعنی 15479 دلار در 21 نوامبر، درست زیر سطح 17000 دلار معامله می شود. همانطور که توسط U.Today گزارش شده است، اریک رابرتسون، استراتژیست ارشد در Chartered، اخیرا پیش بینی کرد که بیت کوین می تواند در سال 2023 به 5000 دلار سقوط کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.