منو سایت

جیم کرامر به رشد بیت کوین خوشبین نیست

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جیم کرامر به رشد بیت کوین خوشبین نیست

با وجود افزایش شدید قیمت بیت کوین در این ماه، جیم کرامر نویسنده و مجری CNBC در روز دوشنبه نسبت به ورود به فضای ارزهای دیجیتال هشدار داد.

کرامر با استناد به کارلی گارنر، استراتژیست و کارگزار ارشد کالا در DeCarley، به سرمایه گذاران هشدار داد که از ارزهای دیجیتال دوری کنند و به جای آن طلا را به عنوان پوششی در برابر تورم یا هرج و مرج اقتصادی انتخاب کنند. گارنر نمودار روزانه مارس 2021 معاملات آتی بیت کوین و نزدک را بررسی کرده بود و اشاره کرده بود که آنها تقریباً همبستگی دارند. این نشان می دهد که بیت کوین یک دارایی پرخطر است، نه ذخیره ارزش. بنابراین، کرامر طلا را در مقایسه با بزرگترین ارز دیجیتال جهان گزینه بسیار بهتری می داند.

مجری تلویزیون همچنین خطرات مرتبط با ارز دیجیتال بیت کوین را در پرتو درام FTX برجسته کرد. همانطور که قبلا گزارش شده بود، بیت کوین در نتیجه اثر “بازگشت به میانگین” افزایش شدیدی را تجربه کرد. این اثر یک پدیده سرمایه‌گذاری است و زمانی مشاهده می‌شود که دارایی‌هایی با قیمت‌هایی که بیش از حد از ارزش عادی خود منحرف می‌شوند، تمایل به بازگشت به قیمت متوسط ​​خود دارند. با این منطق، بیت کوین در حال حاضر بیش از حد ارزش گذاری شده است، زیرا ارزش این ارز دیجیتال از اوج خود در اواخر دسامبر و ژانویه سال گذشته به طور قابل توجهی کاهش یافته است و یک ناهنجاری ایجاد کرده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.