منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • جامعه میدائو از طرح واریز 100 میلیون دلاری ایران فاینانس حمایت می کند

جامعه میدائو از طرح واریز 100 میلیون دلاری ایران فاینانس حمایت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
جامعه میدائو از طرح واریز 100 میلیون دلاری ایران فاینانس حمایت می کند

اعضای حاکم پلتفرم MakerDAO، ناشر استیبل کوین دای، پیشنهاد اولیه برای واریز 100 میلیون دلار USDC از ذخایر پلتفرم را به حساب سرمایه گذاری ویژه ای به نام “حفظه” که توسط Yren Finance اداره می شود، تایید کرده اند. خزانه دارای محدودیت 100 میلیون دلاری است و انتظار می رود سالانه حدود 2 درصد به ارزش 2 میلیون دلار برای Middao درآمد داشته باشد.

شراکت بین Middao و Yren Finance که برای اولین بار توسط Yren Finance در نوامبر 2022 پیشنهاد شد، هنوز نیاز به تایید نهایی از طریق رای گیری اجرایی دارد. رای گیری اجرایی مرحله نهایی در فرآیند حاکمیت سازنده است و برای اجرای تغییرات فنی در پروتکل سازنده استفاده می شود. این حرکت در راستای استراتژی میکدائو برای ایجاد درآمد از ذخایر خزانه داری با جذب سود از سوی نهادهای متمرکز و غیرمتمرکز برای مشارکت هایی است که در آن دارایی ها را به ذخایر سپرده می کنند.

در سپتامبر 2022، کوین بیس پیشنهاد داد USDC را به ارزش 1.6 میلیارد دلار به پلتفرم نهادی خود واریز کند و سالانه 1.5 درصد بازده دریافت کند. Madeo همچنین USDC را در پلتفرم های مالی غیرمتمرکز مختلف مانند Aave، Compound و Idle Finance قرار داده است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.