منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن FTT در 24 ساعت گذشته 40 درصد افزایش یافته است

توکن FTT در 24 ساعت گذشته 40 درصد افزایش یافته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن FTT در 24 ساعت گذشته 40 درصد افزایش یافته است

امروز صبح دوشنبه بازار ارزهای دیجیتال همچنان سبز است. علاوه بر این، قیمت برخی از توکن ها به طور چشمگیری افزایش می یابد.

توکن اصلی صرافی شکست خورده FTX، FTT، در حال حاضر در حال افزایش است. در ساعات اولیه صبح 16 ژانویه، FTT از پایین ترین سطح روزانه 1.64 دلار به 2.50 دلار افزایش یافت. این افزایش قیمت در 18 ساعت گذشته 52 درصد به قیمت توکن FTT اضافه کرده است. FTT اکنون در بالاترین سطح خود از زمان سقوط FTX در اوایل نوامبر است. در زمان انتشار، این توکن دوباره به قیمت 2.34 دلار رسیده است.

توکن FTT

آیا توکن FTT احیا شده است؟

به نظر می رسد دلیل کمی برای پمپاژ FTT به غیر از FOMO (ترس از دست دادن سود) وجود دارد. حتی پس از افزایش 157 درصدی هفته گذشته، FTT همچنان 97 درصد از بالاترین رکورد خود کاهش یافته است. در دوران اوج FTX و بازار ارزهای دیجیتال، این توکن در سپتامبر 2021 به قیمت 84 دلار رسید.

پس از انفجار حماسی بازار سهام، FTT به زیر 1 دلار سقوط کرد و تا 10 ژانویه در آنجا باقی ماند، زمانی که دوباره حرکت کرد. همچنین امروز صبح هیچ خبر جدیدی در مورد FTX یا Sam Benkman Fried برای راه اندازی این پمپ وجود نداشت.

در 15 ژانویه، BeInCrypto گزارش داد که برت هریسون، رئیس سابق FTX.US گفت که بنکمن فرید از به چالش کشیدن دستورش ناراحت است. وی افزود که بنکمان فرید “از درگیری آشفته است” و ممکن است از “اعتیاد و مسائل بهداشت روانی” رنج ببرد.

اواخر هفته گذشته، یک قاضی ورشکستگی فروش شرکت های تابعه FTX، LedgerX، Embed، FTX Europe و FTX Japan را تایید کرد. بنابراین، DFT می تواند به همان سرعتی که افزایش یافته سقوط کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.