منو سایت

توکن هواداران میلان (ACM) چیست؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن هواداران میلان (ACM) چیست؟

معرفی توکن AC Milan Fan

AC Milan Fan Token یا همان طور که اغلب ACM نامیده می شود، چیزی نیست جز یک توکن کاربردی که به طرفداران AC Milan بخشی از تأثیر را بر تصمیمات باشگاه با استفاده از سرورها و برنامه های Socios می دهد. AC Milan Fan Token مستقیماً با باشگاه فوتبال AC Milan مرتبط است. ناگفته نماند، ACM روی زنجیره Chiliz اجرا می‌شود که برای پاداش، مدیریت و همچنین کسب توکن‌های غیرقابل تعویض معروف به (NFT) ساخته شده در بالای شبکه اتریوم استفاده می‌شود.

توکن ACM به عنوان یک کلید عضویت عمل می کند که به کاربران پلتفرم اجازه می دهد تا برای شناخت باشگاه، جوایز انحصاری و موارد دیگر رقابت کنند. با استفاده از قراردادهای هوشمند، دارندگان توکن می توانند در نظرسنجی های تصمیم گیری هواداران که توسط آث میلان منتشر می شود رای دهند و باشگاه باید طبق قرارداد بر اساس نتایج نظرسنجی ها عمل کند.

وقتی درباره Socios صحبت می کنیم، ممکن است برخی از شما بپرسید که Socios دقیقا چیست؟ اجازه دهید در این مورد به شما کمک کنم. Sucius چیزی نیست جز یک پلت فرم پاداش و تعامل طرفداران برای سازمان های سرگرمی و ورزشی که توسط شیلی طراحی شده و بر اساس فناوری بلاک چین است.

بنیانگذاران فن توکن آث میلان

ACM تحت پلت فرم Socios است که توسط کارآفرین اینترنتی فرانسوی الکساندر دریفوس در سال 2018 تاسیس شد. دریفوس در مصاحبه با پلتفرم خبری فرانسوی Sportspro گفت که هدف Socios حمایت از باشگاه ها برای دستیابی به ارتباط بهتر بین هواداران و تیم است.

دریفوس همچنین گفت که هدف از این تجارت کمک به باشگاه‌ها برای کسب درآمد اضافی است و در عین حال نحوه تعامل طرفداران را از غیرفعال به فعال تغییر می‌دهد تا از پایگاه‌های هواداران بتوان درآمد کسب کرد و طرفداران را شناسایی کرد. قبل از تأسیس Socius، دریفوس، یک ارز دیجیتال ورزشی و سرگرمی جهانی و صرافی توکن شده که به پلتفرم Socius قدرت می‌دهد و توسط برخی از بزرگترین شرکت‌های بلاک چین پشتیبانی می‌شود، شیلی را تأسیس کرد و مدیرعامل آن بود. برای بیش از 10 سال، Dreyfuss برای ادغام دنیای ارز دیجیتال و ورزش تلاش کرده است.

ویژگی های توکن هواداران آث میلان

AC Milan Fan Token از این نظر منحصر به فرد است که فوتبالیست های معروف را با هواداران معمولی مرتبط می کند. این توکن با این امکان که طرفداران تیم را از نزدیک با تیم ها و بازیکنان مورد علاقه خود آشنا کرده و از طریق جوایزی مانند دعوت نامه های VIP، جلسات و کالاهای دارای امضا تشویق شوند، حمایت طرفداران را به سطح بالاتری می برد.

توکن ACM با اتصال دو عرصه بسیار متفاوت، ورزش و ارز دیجیتال، پیشرفت می‌کند، فعالیت‌هایی که کاملاً مجزا به نظر می‌رسند، اما می‌توانند از طریق یک برنامه مبتنی بر توکن، از اتصال آنها بهره ببرند. هواداران اکنون می توانند در زندگی بازیکنان خود نقش ایفا کنند و سازمان های ورزشی می توانند با طرفداران خود ارتباط برقرار کنند.

به عنوان مثال، دارندگان توکن ACM در انتخاب شعار رسمی هواداران برای رختکن میلان تأثیر داشتند. توکن ACM را می توان برای سه هدف اصلی استفاده کرد: حاکمیت (مشارکت در تصمیم گیری های باشگاه فوتبال)، پاداش (بر اساس تعامل) و شرط بندی (توکن ها را می توان در آینده برای به دست آوردن توکن های غیر همگن قرار داد).

اقتصاد پروژه

توکن ACM دارای حداکثر عرضه 20,000,000 توکن است که در حال حاضر 3,141,172 توکن ACM در گردش است. از این تعداد 2,000,157 در ابتدا از طریق طرح پیش فروش بین طرفداران توزیع شد. در حال حاضر، توکن های ACM را می توان با انجام بازی در برنامه Socios خریداری یا به دست آورد. توکن‌های ACM در یک برنامه زمان‌بندی ثابت در طول شش سال، با ۴ میلیون توکن در سال اول و ۳.۲ میلیون توکن در سال برای پنج سال آینده صادر می‌شوند.

از آنجایی که بیشتر تعامل طرفداران با توکن ها از طریق نظرسنجی است، شبکه ACM از طریق فناوری بلاک چین ایمن می شود. یکپارچگی هر رأی از طریق عوامل بی شماری از جمله ارائه دهندگان پرداخت تأیید شده، مقررات حفظ حریم خصوصی داده ها و مشارکت با مارک های پیشرو تضمین می شود.

ACM یک توکن ارز دیجیتال کاربردی است که بر روی اتریوم ساخته شده است و قرارداد هوشمند برنامه ای است که بر روی بلاک چین اتریوم اجرا می شود و توسط پلتفرم پشتیبانی می شود. قراردادهای هوشمند روابط، معاملات و توافقات بین طرفین ناشناس را امکان پذیر می کند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.