منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توکن اصلی Wemid، WEMIX، از فهرست 4 صرافی کره جنوبی حذف خواهد شد

توکن اصلی Wemid، WEMIX، از فهرست 4 صرافی کره جنوبی حذف خواهد شد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توکن اصلی Wemid، WEMIX، از فهرست 4 صرافی کره جنوبی حذف خواهد شد

به گزارش مانی تودی نیوز، دادگاه منطقه مرکزی سئول در کره جنوبی درخواست شرکت بازی های بلاک چین Wemade (Wemade) برای جلوگیری از حذف ارز دیجیتال بومی این شرکت، WEMIX، از فهرست چهار صرافی ارز دیجیتال محلی را رد کرد.

این تصمیم پس از جلسه دادگاه در سئول در 2 دسامبر برای بررسی دستور مقدماتی درخواست شده توسط WeMead صورت گرفت. این تصمیم به این معنی است که چهار صرافی Upbit، Bithumb، Coinone و Korbit، توکن WEMIX را در ساعت 15:00 KST حذف خواهند کرد.

چهار صرافی که بخشی از سازمان نظارت بر صنعت محلی (DAXA) هستند، گزارش نادرست ارز در گردش را یکی از دلایل حذف توکن ذکر کردند.

در یک کنفرانس مطبوعاتی آنلاین در 25 نوامبر، مدیر عامل Wemid، هنری چانگ، صرافی Upbit را به سوء استفاده از اختیارات خود در حذف WEMIX از فهرست متهم کرد و همچنین گزارش شده است که شکایتی علیه صرافی ها به کمیسیون تجارت منصفانه ارائه کرده است.

اعلام اولیه خروج از فهرست در 24 نوامبر بر قیمت WEMIX تأثیر گذاشت که در همان روز بیش از 70 درصد کاهش یافت، در حالی که سهام WEMIX و شرکت های تابعه آن با باز شدن بازارها در روز بعد 30 درصد کاهش یافت. بر اساس داده‌های CoinMarketCap، قیمت WEMIX در روز چهارشنبه در انتظار تصمیم دادگاه بود و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته 38 درصد افزایش یافت.

WeMed که در سال 2000 تأسیس شد، در ادغام فناوری بلاک چین در خط بازی های ویدیویی خود، مانند MIR4 Global Game to Monet MMORPG، که در سال گذشته بیش از 1.4 میلیون کاربر همزمان به دست آورد، موفقیت هایی را تجربه کرده است. MIR4 Global به بازیکنان این امکان را می دهد که برنده های درون بازی خود را با توکن های WEMIX بازخرید کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.