منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توصیه مایکل سیلور برای سرمایه گذارانی که اولین بازار نزولی خود را تجربه می کنند

توصیه مایکل سیلور برای سرمایه گذارانی که اولین بازار نزولی خود را تجربه می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توصیه مایکل سیلور برای سرمایه گذارانی که اولین بازار نزولی خود را تجربه می کنند

اگر اولین بازار نزولی خود را تجربه می کنید، بهتر است فوراً بررسی قیمت بیت کوین را متوقف کنید. به نظر می رسد مایکل سیلور اکنون از زاویه دیگری به مسائل نگاه می کند که بسیاری از سرمایه گذاران تنها به زیان خود و ادامه روند نزولی در بازار نگاه می کنند.

مایکل سیلور، مدیر عامل و بنیانگذار MicroStrategy، یکی از بزرگترین شرکت های طرفدار بیت کوین در جهان، در جریان کنفرانس بیت کوین اقیانوس آرام در لس آنجلس با کوین تلگراف صحبت کرد.

مهمتر از همه، سیلور به کوین تلگراف گفت که وقتی نوبت به بیت کوین می رسد، باید دید بلندمدت داشته باشید.

اگر بیت کوین هایی با افق زمانی کمتر از چهار سال خریداری می کنید، فقط در حال حدس و گمان هستید. بدیهی است که زمانی که افق زمانی شما بیش از چهار سال باشد [استراتژی] میانگین هزینه دلار مهم است.

میانگین هزینه دلار راهی برای کاهش نوسانات سرمایه گذاری است. نقره ای ادامه داد:

شما در حال خرید دارایی هستید که می خواهید برای یک دهه یا بیشتر در آن سرمایه گذاری کنید. این یک ذخیره بلندمدت ارزش است.

با 130000 بیت کوین، MicroStrategy 0.62٪ از کل عرضه بیت کوین را در اختیار دارد، زیرا تعداد کل بیت کوین های قابل استخراج به 21 میلیون محدود است.

قیمت Microstrategy تقریباً 30639 دلار برای هر بیت کوین است. این بدان معناست که اگر شرکت فناوری بخواهد بیت کوین های خود را به دلار تبدیل کند، با ضرر قابل توجهی مواجه خواهد شد.

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری ماهانه بیت کوین; نتیجه چه خواهد شد؟

با این حال، سیلور از ضرر میلیاردی خود نگران نیست و می گوید:

گرفتار [این بازی] قیمت ها را روز به روز و هفته به هفته پیگیری نکنید.

توصیه مایکل سیلور برای سرمایه گذارانی که اولین بازار نزولی خود را تجربه می کنند

این میلیاردر ارزش بیت کوین را با ارزش یک خانه مقایسه کرد. او به شوخی مثال زد:

اگر می‌خواستید خانه بخرید، هر بار که به مهمانی می‌رفتید، ساعت 11:00 یا نیمه‌شب از خواب بلند می‌شدید و می‌پرسیدید: «برای خانه من چقدر می‌پردازید؟ می‌خواهم تمام خانه‌ام را همین الان به تو بفروشم.» ممکن است شخصی پاسخ دهد: «من واقعاً علاقه‌ای به خرید خانه ندارم، اما نصف مبلغی را که برای آن پرداختی به تو می‌دهم. سپس ناامید به خانه می‌روی و می‌گوییم. “من تمام پولم را از دست داده ام”.

وی توصیه کرد که از این اضطراب دوری کنید و اگر در 12 ماه آینده واقعاً به پول نیاز دارید، بدانید که این پول برای سرمایه گذاری مناسب نیست. نقره توضیح داد که اینها سرمایه در گردش هستند.

نقره توضیح داد:

یک الگوی منطقی این است که اگر در آرژانتین زندگی می کنید، پزو را برای یک یا دو ماه و دلار را برای یک یا دو سال نگه دارید. شما [باید] بیت کوین را برای یک یا دو دهه نگه دارید. وقتی در آن دوره ها و بازه های زمانی به آن نگاه می کنید، همه چیز منطقی است.

در نهایت، همانطور که چانگ پنگ ژائو، مدیرعامل سیلور و بایننس پیشنهاد کرد، بیت کوین های خود را در کیف پول خود نگه دارید.

با ناپدید شدن یک صرافی ارز دیجیتال دیگر با سرمایه مشتری، حفظ بیت کوین های خود تنها راه محافظت از دارایی هایی است که نمی توان مصادره کرد.

بیشتر بخوانید: سرمایه گذاری بلند مدت در ارزهای دیجیتال; چگونه راحت تر مبارزه کنیم؟