منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • توانایی پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی در ایالت آریزونا

توانایی پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی در ایالت آریزونا

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
توانایی پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی در ایالت آریزونا

وندی راجرز، سناتور ایالت آریزونا، لایحه‌ای را با هدف تبدیل بیت‌کوین به ارز قانونی در آریزونا و اجازه دادن به آژانس‌های ایالتی برای پذیرش بیت‌کوین ارائه کرده است.

قانون پیشنهادی با هدف شناسایی بیت کوین به عنوان یک شکل قانونی ارز در آریزونا، امکان استفاده از آن برای پرداخت بدهی، مالیات و سایر تعهدات مالی را فراهم می کند. این به این معنی است که تمام تراکنش‌هایی که در حال حاضر با دلار آمریکا انجام می‌شوند، می‌توانند به طور بالقوه با بیت کوین انجام شوند و افراد و کسب‌وکارها این گزینه را خواهند داشت که به دلخواه خود از بیت‌کوین استفاده کنند.

این لایحه بیت‌کوین را این‌گونه تعریف می‌کند: «یک ارز دیجیتال همتا به همتای غیرمتمرکز که در آن رکوردی از تراکنش‌ها در بلاک چین بیت‌کوین حفظ می‌شود و واحدهای ارزی جدید با حل محاسباتی مسائل ریاضی تولید می‌شوند و مستقل از بانک مرکزی عمل می‌کنند». “

لایحه پذیرش گسترده‌تر است و می‌گوید: «یک سازمان دولتی ممکن است با یک صادرکننده ارز دیجیتال توافق‌نامه‌ای برای ارائه روشی برای پذیرش ارز دیجیتال به عنوان روش پرداخت جریمه، جریمه‌های مدنی یا سایر جریمه‌ها، اجاره‌ها، نرخ‌ها، مالیات‌ها، ارائه کند. و هزینه ها.”

این دومین باری است که سناتور راجرز لایحه ای را با هدف تبدیل بیت کوین به عنوان ارز قانونی در ایالت خود ارائه می کند. او همان اصلاحیه را در ژانویه 2022 ارائه کرد که در قرائت دوم از بین رفت.

در حالی که به نظر می رسد این بار شانس کمی برای تصویب این لایحه وجود دارد، پذیرش بیت کوین به عنوان ارز قانونی در السالوادور ثابت کرده است که این روش برای رشد و سرمایه گذاری در کشور مفید است. اقدامات اخیر در ایالت هایی مانند تگزاس، نیوهمپشایر، میسوری و می سی سی پی نشان دهنده علاقه فزاینده دولت ایالات متحده به بیت کوین و مزایای آن است. با افزایش پذیرش بیت کوین، احتمال عبور چنین حساب هایی افزایش می یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.