منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد نهنگ های کاردانو در حال افزایش است

تعداد نهنگ های کاردانو در حال افزایش است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد نهنگ های کاردانو در حال افزایش است

تعداد نهنگ ها در شبکه کاردانو (ADA) اخیرا شروع به رشد کرده است. این در حالی است که Cardano شاهد افزایش حجم معاملات و قیمت در بحبوحه بهبود گسترده تر در بازار ارزهای دیجیتال بوده است.

بر اساس گزارش شرکت تحلیل بلاک چین Sentiment، پس از افزایش بیش از 30 درصدی قیمت این ارز دیجیتال از پایان آذرماه و افزایش حجم تراکنش های آن به بالاترین میزان در 2 ماه گذشته، 20 آدرس جدید با بیش از 1 میلیون توکن ADA ظاهر شد.

بازیابی قیمت Cardano به دلیل فعال شدن مجدد آدرس های نهنگ با تجمع ADA است. این مشکل به نوعی می تواند از افت و شکستن قیمت جلوگیری کند. همانطور که گزارش شده است، پس از جمع آوری بیش از 560 میلیون دلار در دو ماه آخر سال 2022، نهنگ های ADA امسال دوباره شروع به تجمع کرده اند و تاکنون 217 میلیون توکن به انبار خود اضافه کرده اند.

شایان ذکر است که جامعه کریپتو در این ماه یک هدف قیمتی صعودی را برای ADA تعیین کرده است، احتمالاً با توجه به پذیرش رو به رشد شبکه. به طور متوسط، نزدیک به 3400 عضو جامعه ارزهای دیجیتال قیمت 0.495 دلار را برای Cardano تا پایان ژانویه اعلام کردند. این افزایش 83 درصدی نسبت به سطح اولیه ADA 0.27 دلار است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.