منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو در سال جاری 4 برابر شده است

تعداد قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو در سال جاری 4 برابر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد قراردادهای هوشمند در شبکه کاردانو در سال جاری 4 برابر شده است

تعداد قراردادهای هوشمند راه اندازی شده در شبکه کاردانو از ابتدای سال 2022 تا 300 درصد رشد داشته است.

با توجه به Valx و به نقل از cryptoglobe، اطلاعات بلاک چین کاردانو نشان می دهد که در ابتدای سال 2022، 947 قرارداد هوشمند پلوتوس در شبکه وجود داشت. این تعداد تا زمان نگارش این مقاله به 3790 افزایش یافته است.

تعداد قراردادهای هوشمند کاردانو
تعداد قراردادهای هوشمند کاردانو

پلوتوس پلت فرم قرارداد هوشمند در کاردانوس به کاربران اجازه می دهد نوشتن برنامه ها و تعامل با شبکه می دهد

تعداد قراردادهای هوشمند کاردانو برای اولین بار در ژانویه از مرز 1000 گذشت. در آن زمان اخبار مربوط به هارد فورک آلونسو (آلونزو) دلیل افزایش قیمت ها جهنم (ADA) شد

تعداد قراردادها در ماه اوت از 3000 گذشت و پس از آن هر ماه به طور متوسط ​​100 قرارداد اضافه شد. توسعه دهندگان Cardano اخیراً ظرفیت اسکریپت نویسی و پشتیبانی کامل از این دوره را افزایش داده اند بابیج (Babbage) این امکان را در سازهای پلوتو فراهم کرد.

توسعه دهندگان اخیراً یک صفحه آموزشی و معرفی منابع لازم برای یادگیری نحوه توسعه قراردادهای هوشمند در Cardano را طراحی و پیاده سازی کرده اند. تعداد آدرس های شبکه کاردانو از زمان سقوط FTX افزایش یافته است و بیش از 100 هزار آدرس جدید به آن اضافه شده است.

در همین حال، شرکت EMURGO که بازوی تجاری بلاک چین کاردانو است، از ایجاد اولین استیبل کوین با پشتوانه دلار در آن شبکه خبر داده است. این استیبل کوین که USDA نامیده می شود، از مقررات مالی پیروی می کند.

از 25 نوامبر، 1146 پروژه در بلاک چین کاردانو در حال اجرا هستند. علاوه بر این، 6.9 میلیون توکن در این شبکه وجود دارد که در مجموع بیش از 55.3 میلیون تراکنش داشته اند.