منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تعداد حساب ها در شبکه ترون از 130 میلیون فراتر رفته است

تعداد حساب ها در شبکه ترون از 130 میلیون فراتر رفته است

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تعداد حساب ها در شبکه ترون از 130 میلیون فراتر رفته است

Tron گزارش هفتگی جدید خود را در 5 ژانویه منتشر کرد. بر اساس این آمار، در هفت روز گذشته، تعداد کل حساب های شبکه ترون به 131.9 میلیون رسید.

به گزارش Valx و به نقل از Ambcrypto، علاوه بر افزایش تعداد حساب ها، تعداد کل تراکنش های این شبکه نیز به 4.53 میلیارد رسید. پیشرفت دیگری که به دست آمد، افزایش کل سرمایه قفل شده (TVL) به 9.5 میلیارد دلار بود.

یکی دیگر از ویژگی های قابل توجه شبکه ترون، ماهیت ضد تورمی یا انقباضی عرضه آن است. طبق آخرین داده های سایت ترون اسکن، شبکه ترون 62 هفته کاهش عرضه را تجربه می کند. در این مدت بیش از 10 میلیارد توکن TRX سوزانده شد.

با وجود این روندهای مثبت، قیمت ترون عملکرد خوبی نداشت. قیمت TRX در آخرین روز یعنی 6 ژانویه بیش از 7 درصد کاهش یافت و باعث شد ارزش بازار آن به 4.6 میلیارد دلار کاهش یابد.

اگر ترون را از طریق منشور اندیکاتورهای درون زنجیره ای تحلیل کنیم، ممکن است وضعیت حتی غم انگیزتر شود، زیرا بیشتر شاخص ها به کاهش بیشتر قیمت اشاره دارند.

به عنوان مثال، نرخ تامین مالی این توکن در صرافی بایننس کاهش شدیدی را به ثبت رساند که نشان دهنده کاهش علاقه بازار مشتقه در ترون است.

تعدادی از نشانگرهای شبکه Tron در چین
تعدادی شاخص برای چنین شبکه Tron

با کاهش قیمت ترون، حجم تراکنش های آن افزایش یافت و این امر مشروعیت روند نزولی را تایید کرد و آن را برجسته کرد. یکی دیگر از شاخص های نگران کننده، شاخص فعالیت توسعه شبکه است که تلاش کمی توسط توسعه دهندگان برای بهبود بلاک چین را نشان می دهد. با این حال، داده های سایت CryptoQuant وضعیت را کمی ملایم کرد. شاخص قدرت نسبی (RSI) در این سایت نشان می دهد که ترون در حال حاضر بیش از حد فروش است که یک سیگنال مثبت و صعودی است.