منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تست شبکه Cardano همانطور که انتظار می رود کار می کند

تست شبکه Cardano همانطور که انتظار می رود کار می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تست شبکه Cardano همانطور که انتظار می رود کار می کند

یکی از علاقه‌مندان معروف Cardano که اپراتور Logic stake pool را مدیریت می‌کند و پلتفرم Plutus را توسعه می‌دهد، گفت که گره‌های Cardano در نسخه‌های 1.34.1 و 1.35.3 عادی شده‌اند و شرایط را دارند. استفاده از قراردادهای هوشمند کار می‌کند.

فکر کنم باگی که تو ورژن 1.35.2 بود رو درست تکثیر کردم. این خطا باعث بروز مشکلاتی در تست شبکه فعلی شد. در حال حاضر، به نظر می رسد نسخه های 1.34.1 و 1.35.3 در مورد استفاده از قراردادهای هوشمند مطابق انتظار عمل می کنند. همه چیز خوب به نظر می رسد.

کاردان کاردانو همچنین فرآیند گره 1.35.2 را توضیح داد که برای پیاده سازی هارد فورک مورد انتظار ابزار بود. به گفته این توسعه دهنده، اگر گره بد 1.35.2 یک تراکنش اشتباه ارسال کند، گره های 1.34.1 و 1.35.3 آن را وارد زنجیره نمی کنند. در عین حال، گره 1.35.2 در واقع فقط تراکنش را در mempool محلی خود ذخیره می کند. در حالی که تمام گره های دیگر فقط آن را منتقل می کنند.

توسعه دهنده Cardano گفت که این مشکل قبلاً برطرف و آزمایش شده است. او افزود که مشکل به این دلیل است که گره 1.35.2 به build-raw اجازه می دهد تا یک تراکنش معتبر را با هزینه بسیار کم ایجاد کند. در پایان صحبت های خود، توسعه دهنده خاطرنشان کرد که تیم هنوز آزمایش های زیادی برای انجام دارد. اما حداقل این اشکال عجیب و غریب که باعث طوفان FUD در رسانه های اجتماعی شد، رفع شده است.

چه اتفاقی برای کاردانو افتاد؟

به یاد بیاورید که شبکه آزمایشی Cardano به طور “فاجعه آمیز” توسط یک باگ در node v1.35.2 آسیب دیده است. این نسخه ای بود که قبلا گفته شده بود برای هارد فورک واسیل تست شده و آماده است.

در نتیجه، بین اپراتورهای کاردانو و چارلز هاسکینسون، بنیانگذار پروژه، کمی درگیری وجود داشت. آنها هاسکینسون را متهم کردند که در ارتقاء بیش از حد عجله کرده و در نتیجه باعث بروز چنین اشکالاتی شده است. این کارآفرین اعضای این شبکه غیرمتمرکز را به کند کردن روند و آسیب رساندن به توسعه دهندگان متهم کرد. همچنین از همه اپراتورها می خواهد که گره ها را به نسخه 1.35.3 به روز کنند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

امتیاز شما

تست شبکه Post-Cardano همانطور که انتظار می رفت، اولین بار در تحقیق و آموزش بازار ارز دیجیتال ارزینجا مگ ظاهر شد. به نظر می رسد.