منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • ترون به زودی با بایننس کوین همکاری خواهد کرد

ترون به زودی با بایننس کوین همکاری خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
ترون به زودی با بایننس کوین همکاری خواهد کرد

جاستین سان در توییتی که در ۲۵ نوامبر منتشر کرد، ترون را اعلام کرد [TRX] به زودی با BNB کار خواهد کرد. پس از این توییت، ذکر ترون افزایش زیادی داشت.

ارز دیجیتال ترون

طبق داده‌های ارائه شده توسط LunarCrush، یک وب‌سایت تحلیل اجتماعی، نام‌های اجتماعی TRON در هفته گذشته 68.8 درصد افزایش یافته است. با وجود افزایش اشاره‌های اجتماعی، احساسات پیرامون بلاک چین منفی است.

دادگاه افکار عمومی

همانطور که از تصویر زیر می بینید، احساسات سنگین هفته گذشته بیشتر برای ترون منفی بود. این نشان می‌دهد که علی‌رغم تلاش‌های جاستین سان، جامعه ارزهای دیجیتال هنوز نظر منفی نسبت به TRX دارد. این احساس منفی می تواند ناشی از مشکلات فنی اخیری باشد که ترون در چند روز گذشته با آن مواجه شده است.

تحلیل تاج و تخت

با وجود این احساسات منفی، سهامداران Tron همچنان به TRX ایمان خود را نشان دادند، همانطور که در تصویر زیر مشاهده می شود. طبق داده‌های Staking Rewards، تعداد شرط‌بندان آنلاین در ماه گذشته 5.2 درصد رشد داشته است. در زمان نگارش، تعداد کل آنها 321331 نفر است.

قیمت ترون

وضعیت dApps در Tron

با این حال، Tron dApps در این بازار نزولی عملکرد خوبی نداشت. تعداد کاربران فعال SunSwap، یک برنامه غیرمتمرکز محبوب در شبکه Tron، در ماه گذشته 9.35 درصد کاهش یافته است. سایر برنامه های غیرمتمرکز مانند JustLend و TransitSwap با مشکلات مشابهی روبرو شده اند زیرا تعداد کیف پول های فعال منحصر به فرد این dApps نیز کاهش یافته است. علاوه بر این، نوسانات ترون نیز با حاشیه زیادی افزایش یافته است. علاوه بر این، نوسانات بلاک چین طی ماه گذشته به طرز چشمگیری افزایش یافته است. بر اساس داده های ارائه شده توسط Masari، نوسانات TRON در ماه گذشته 98 درصد افزایش یافته است. این افزایش نوسان، خرید این ارز دیجیتال را بسیار خطرناک می کند.

فروش ترون

با وجود عوامل منفی، تسلط ترون بر بازار افزایش یافته است. بر اساس داده های مساری، ارزش بازار TRX با وجود افت قیمت در هفت روز گذشته 4.00 درصد افزایش یافته است. در زمان انتشار، TRX حدود 0.56 درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال را به خود اختصاص داده است.

در زمان نگارش این مقاله، TRON با قیمت 0.053 دلار معامله می شد. طبق اعلام CoinMarketCap، قیمت آن در 24 ساعت گذشته 0.82 درصد افزایش یافته است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.