منو سایت

تحلیل و بررسی Tron TRX

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل و بررسی Tron TRX

عملکرد قیمت ترون [TRX] هفته گذشته بسیار کند بود و رشد منفی داشت. داده‌های جدید ارزهای دیجیتال نشان می‌دهد که روزهای آینده می‌تواند بدتر باشد زیرا RSI ترون در موقعیت خرید بیش از حد قرار داشت. این نشان دهنده کاهش بیشتر قیمت است. در زمان نگارش این مقاله، TRX بیش از 1 درصد در 24 ساعت گذشته کاهش یافته است و به 0.05328 دلار با ارزش بازار بیش از 4.9 میلیارد دلار معامله می شود. با این حال، TRX ممکن است به دلیل چندین پیشرفت اخیر تغییری در روند داشته باشد.

وضعیت تاج و تخت

هفته گذشته، دولت دومینیکا به ترون کمک مالی داد تا نماد ملی دومینیکا را صادر کند. این یک به‌روزرسانی خوش‌بینانه بود زیرا منعکس‌کننده پذیرش رو به رشد Tron در مقیاس جهانی بود. جاستین سان، بنیانگذار ترون، به صورت آنلاین به اجلاس بعدی رهبری رویترز پیوست و چندین مصاحبه با موضوع «زمستان رمزنگاری» انجام داد. با این حال، به نظر نمی رسید همه چیز به نفع TRX در جبهه شاخص کار کند. به عنوان مثال، از ابتدای این ماه، ارزش کل ترون کاهش یافته است. علاوه بر این، نمودار احساسات چندین شاخص دیگر را نشان می دهد که نشان دهنده یک حرکت نزولی است.

به عنوان مثال، فعالیت توسعه TRX در هفته گذشته کند شد. حجم TRX نیز مسیر مشابهی را طی کرد و کاهش یافت. علاوه بر این، TRX نیز نتوانست از بازار مشتقات سود کند زیرا نرخ سرمایه گذاری آن در Binance به طور مداوم پایین بود.

قیمت ترون

نه تنها معیارها، بلکه چندین شاخص بازار نیز از خرس ها حمایت کردند. شاخص جریان پول ترون (MFI) در اطراف منطقه بیش از حد خرید معلق بود که یک سیگنال منفی است. متحرک نمایی 50 روزه (قرمز) نیز به طور قابل توجهی بالاتر از متحرک نمایی 20 روزه (سبز) بود که احتمال یک روند نزولی را بیشتر می کرد. با این حال، واگرایی میانگین متحرک همگرایی (MACD) تسکین بسیار مورد نیاز را فراهم کرد زیرا نشان داد که گاوها هنوز هم دست بالا را در بازار دارند.

تحلیل قیمت ترون

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.