منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تحلیل و بررسی ارز دیجیتال Cosmas (ATOM) Arzinja Mag

تحلیل و بررسی ارز دیجیتال Cosmas (ATOM) Arzinja Mag

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل و بررسی ارز دیجیتال Cosmas (ATOM) Arzinja Mag

پس از انتشار نقشه راه Cosmos Hub نسخه 2 “Cosmos Hub Roadmap 2.0” توجه بسیاری از سرمایه گذاران را به خود جلب کرد. علاوه بر این، توکن بومی آن ATOM تغییر مثبتی را از نظر ارزش کل قفل شده (TVL)، فعالیت توسعه دهندگان و تعداد کل دارندگان در سه ماهه سوم سال 2022 نشان داد. علیرغم همه این عوامل مثبت، قیمت ATOM در حال کاهش بود. بنابراین این به معنای امکان Q4 کمتر از رونق است.

نگاهی به اعداد کازما

با توجه به توییت اخیر ارسال شده توسط Cosmas، یکی از زمینه های اصلی رشد برای اکوسیستم Cosmas، بخش DeFi است. پروتکل هایی مانند شبکه کاوا 291 میلیون TVL جمع آوری کردند. همانطور که از تصویر زیر می بینید، شبکه کاوا در یک ماه گذشته رشد فوق العاده ای داشته است.

پروتکل های دیگر مانند Osmosis zone و THORChain به ترتیب 209 میلیون دلار و 105.85 میلیون دلار جمع آوری کردند.

کازماس

در مورد معیارهای زنجیره‌ای، تعداد سرمایه‌گذاران کریپتو با ATOM در طول سال به طور پیوسته در حال افزایش بوده است. اما تعداد و حجم معاملات رشد چندانی نشان نداد.

کازماس

از سوی دیگر، حجم ATOM طی ماه گذشته به طور پیوسته در حال کاهش بوده است. کاهش 80.03 درصدی در یک ماه. با کمال تعجب، ارزش بازار نیز ضربه خورد و 01.5 درصد کاهش یافت. شایان ذکر است اتم در زمان انتشار 0.38 درصد از کل بازار را در اختیار داشت.

همچنین فعالیت های عمرانی در ماه گذشته کاهش یافته است. این می تواند به عنوان یک سیگنال نزولی توسط سرمایه گذاران بالقوه در نظر گرفته شود

کازماس

پس از تمام تحولات فوق، ATOM در زمان نگارش این مقاله با قیمت 12.95 دلار معامله می شد. قیمت آن در دو هفته اخیر 12.71 درصد کاهش یافته است. شایان ذکر است که قیمت ATOM پس از آزمایش سطح مقاومت 13.34 دلار نشانه هایی از کاهش را نشان می دهد. RSI در 49.07 بود، که نشان می دهد که اقدام قیمت کمی نسبت به فروشندگان تعصب دارد. در حالی که آینده کوتاه مدت ATOM تاریک به نظر می رسد، خوانندگان باید به همکاری ها و به روز رسانی های Cosmas توجه کنند تا از وضعیت فعلی مطلع شوند.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.