منو سایت

تحلیل ماه کلاسیک ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل ماه کلاسیک ارزینجا مگ

تحلیل تکنیکال کلاسیک لونا 1401/07/16

در حال حاضر می خواهیم سناریوهای حرکت لونا کلاسیک را بررسی کنیم، همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، در حال حاضر در یک اصلاح قیمت-زمان هستیم و می توان پایان این اصلاح را نزدیک به این مناطق در نظر گرفت.
و دلیل این امر شاید ساختاری باشد که قیمت لونا کلاسیک توسط آن شکل گرفته است همانطور که مشاهده می کنید بسیار شبیه سازه بازوی معکوس است. در بررسی بیشتر، قیمت توانسته است به بالاترین سطح برسد، که به این معنی است که روند نزولی شکسته شده است.

تحلیل کلاسیک ماه

علاوه بر این ساختار بزرگ، در نظر داشته باشید که بازار در بازه‌های زمانی پایین‌تر بسیار انعطاف‌پذیر است، اگر خرابی ساختاری داشته باشیم، نباید منتظر این مناطق باشیم و می‌توانیم قیمت‌های طولانی را از این مناطق خریداری کنیم. بنابراین توجه داشته باشید که قیمت را دنبال کنید و یکی از حوزه های پشتیبانی مهمی که به آن توجه می شود، این منطقه است و از اینجا می توان انتظار بازگشت قیمت را داشت.
همانطور که به شما گفتم، ما باید با بازار بسیار منعطف باشیم و می توانیم انتظار داشته باشیم که قیمت از آن دو حوزه ای که به شما اشاره کردم بازگردد.

بررسی حرکت بیت کوین نیز می تواند دیدگاه متفاوتی به ما بدهد. با توجه به همبستگی موجود بین بیت کوین و آلتکوین ها، تمایل کلی بازار همچنان نزولی است، بنابراین بهتر است از محدوده های اصلی برای ورود به معامله استفاده کنید و انتظار بازدهی در این زمینه ها را داشته باشید و پس از تایید قیمت وارد معامله شوید.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5.5 – (1 امتیاز)