منو سایت

تحلیل ماه کلاسیک ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل ماه کلاسیک ارزینجا مگ

تحلیل تکنیکال کلاسیک لونا 1401/07/26

پس از رشد عظیم لونا کلاسیک، بالاخره اصلاح قیمت در این ارز دیجیتال آغاز شد. که طی یک ساعت یک روند نزولی را دنبال کرد.

خرید لونا کلاسیک

ایجاد کف و سقف کوچکتر در یک تغییر قیمت بزرگ

سپس قیمت لونا کلاسیک با رسیدن به FVG (تفاوت ارزش منصفانه) افزایش یافت که با سوزاندن لونا کلاسیک بایننس به عنوان راه حلی برای کاهش تعداد لونا کلاسیک ایجاد شد. این مشکل با همپوشانی تحلیل تکنیکال و رویدادهای بنیادی سازگار است.

لونا کلاسیک برای فروش

ساختار لونا کلاسیک پس از عبور از 0.00033 تغییر کرد

در تحلیل تکنیکال وقتی بیش از 50 درصد اصلاح قیمت در یک روند صعودی یا نزولی داریم، وقت آن است که ذره ذره وارد معامله شویم! عواملی مانند 60-70-79٪ پایین فیبو می تواند مناطق بسیار جذابی را برای معامله گران به ارمغان بیاورد. قیمت در حال حاضر به حدود 62 درصد از روند صعودی اصلی (از 0.00018-0.00037) اصلاح شده است، اما آیا زمان خرید فرا رسیده است؟

محرک خرید کجاست؟

Trigger که در لغت به معنای ماشه است، به این معنی که راه اندازی خرید همان تایید نهایی است. شناخت ساختار بازار و شناخت روند آن به تنهایی برای ورود به معاملات ما کافی نیست، بلکه باید نقطه ورود را دقیقا در نظر بگیریم تا نسبت ریسک به پاداش (R/R) بهینه باشد. یکی از دقیق ترین ابزارها برای ورود به معامله، شناسایی مناطق نقدینگی (خرید/فروش توقف) است.

یک سناریوی صعودی نیز در تحلیل لونا کلاسیک شناسایی شد. اما اگر تاییدی وجود نداشته باشد و فقط به ساختار بازار اعتماد کنید، ورود به معامله فایده ای ندارد.

قیمت لونا کلاسیک

ایجاد یک روند صعودی در بازه زمانی پایین تر، نوعی محرک ورود است