منو سایت

تحلیل سکه Arzindja Binance

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل سکه Arzindja Binance

یکی از ارزهای دیجیتال که سال 2023 را با حرکت های صعودی قوی آغاز کرد، بایننس کوین است. بایننس کوین (BNB) ارز دیجیتال بومی شبکه بایننس است که توسط بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان ایجاد و توسعه یافته است. در این مقاله به بررسی قیمت BNB می پردازیم.

تجزیه و تحلیل سکه بایننس

بررسی قیمت BNB در نمودار 4 ساعته

تجزیه و تحلیل سکه بایننس

نمودار 4 ساعته

بایننس کوین در ۴ ژانویه، ۴ روز پس از آغاز سال جدید، حرکت صعودی خود را آغاز کرد و با رشد ۶ درصدی به قیمت ۲۵۹ دلار رسید.

محدوده 256 دلار یک اجماع نسبتا قوی در نظر گرفته می شود و قیمت در یک حرکت این سطح را شکست و بالاتر از آن تثبیت شد. پس از این حرکت، BNB یک کانال صعودی تشکیل می دهد. با توجه به رفتار قیمتی در این کانال، به نظر می رسد خط میانی کانال به عنوان خط روند عمل می کند و در حال حاضر نقش حمایتی را ایفا می کند. اگر قیمت از این کانال پیروی کند، قیمت BNB می تواند به حدود 300 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل سکه بایننس در نمودار روزانه

تجزیه و تحلیل سکه بایننس

برنامه روزانه

در زمان نگارش این مقاله، بایننس کوین در حدود 284 دلار در نوسان است. دو سطح مهم برای قیمت با رنگ سبز و آبی در نمودار روزانه مشخص شده است. در حال حاضر قیمت 300 دلار مقاومت مهمی برای BNB است و از سوی دیگر محدوده 256 دلاری نقش پشتیبانی را ایفا می کند.

اگر این مقاومت شکسته شود و بالاتر از آن ثابت شود، قیمت می تواند تا محدوده 330 دلار افزایش یابد. علاوه بر این، اگر قیمت کاهش یابد و حمایت نزولی را بشکند، می‌توان انتظار داشت که قیمت تا 220 دلار افزایش یابد که پایین‌ترین قیمت از 13 جولای 2022 است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.