منو سایت

تحلیل سکه Arzindja Binance

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل سکه Arzindja Binance

بایننس کوین، ارز دیجیتال بومی شبکه بایننس، پس از وضعیت مثبت اخیر بازار ارزهای دیجیتال، رشد خوبی داشته است. البته صرافی بایننس نیز در اطلاعیه اخیر خود اعلام کرد که حدود 600 میلیون دلار توکن BNB را در توکن رایت اخیر خود از گردش خارج کرده است که می تواند دلیل رشد ارز دیجیتال بایننس کوین نیز باشد.

متصل: Binance اخیراً بیش از 600 میلیون BNB سوزانده است

در زمان نگارش این مقاله، بایننس کوین در حدود 301 دلار معامله می شود و با ارزش بازار حدود 47 میلیارد، رتبه چهارم را از نظر ارزش بازار دارد.

تجزیه و تحلیل سکه بایننس در نمودار روزانه

تجزیه و تحلیل سکه بایننس

تجزیه و تحلیل سکه بایننس در نمودار روزانه

همانطور که در تجزیه و تحلیل بایننس کوین در جلسه قبل ذکر شد، محدوده 300 دلار از اهمیت بالایی برخوردار است. قیمت با تشکیل چندین شمع سبز توانست به این محدوده برسد اما به نظر می رسد خرس ها سعی دارند این سطح را حفظ کرده و از رشد بیشتر قیمت ها جلوگیری کنند.

در حال حاضر در نمودار روزانه، کندل به زیر این محدوده مشخص شده توسط جعبه آبی بسته نشده است و قیمت به نوعی در تضاد بین خرس ها و گاوها گیر کرده است. اگر در این محدوده تثبیت شود، قیمت BNB می تواند به محدوده مهم بعدی یعنی 337 دلار (خط قامز) حرکت کند. از سوی دیگر، اگر گاوها نتوانند این سطح را حفظ کنند، ممکن است تا محدوده 256 دلار (جعبه سبز) سقوط کنند.

تجزیه و تحلیل سکه بایننس در نمودار ساعتی

تجزیه و تحلیل سکه بایننس

تجزیه و تحلیل سکه بایننس در نمودار ساعتی

در نمودار ساعتی بایننس، به نظر می رسد که قیمت در یک مثلث گیر کرده است. در چنین شرایطی باید قیمت را رصد کرد و دید که از این الگو به کدام سمت منحرف می شود. در صورت شکست صعودی، قیمت ممکن است به سمت هدف فوق حرکت کند، یعنی. 337 دلار. با این حال، اگر قیمت قصد دارد از سمت پایین این شبه الگو خارج شود، می توان انتظار داشت که کاهش تا سطح 283 دلار (خط آبی) ادامه یابد.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای دیجیتال در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.