منو سایت

تحلیل بیت کوین روزانه ارزینجا مگ

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ
تحلیل بیت کوین روزانه ارزینجا مگ

تجزیه و تحلیل فنی بیت کوین 1401/07/16

در بازه زمانی یک ساعته بیت کوین، در نمودار، قیمت بیت کوین توانست طبقات بالاتری را به ثبت برساند، اما وقتی بیشتر به شمع ها توجه می کنیم، می بینیم که در آخرین موج افزایش قیمت، رشد بسیار متراکمی داشته است. و این رشد بسیار ضعیف بود. پس از رسیدن به محدوده مقاومت، قیمت ساختار صعودی خود را از دست می دهد و پس از شکستن پیوت، روند کوتاه مدت اکنون نزولی است. بنابراین بهترین زمان برای ورود زمانی است که قیمت ممکن است به سمت بالا اصلاح شود. اما نقطه ورودی که می توانیم به آن نگاه کنیم چیست؟

منطقه ای را که قیمت بیت کوین به شدت از آن عبور کرده است را یک بار دیگر لمس کنید و سپس به سمت پایین حرکت کنید.
دلیل آن این است که وقتی قیمت به شدت کاهش می یابد، تعدادی از سفارش های فروش در بازار باقی می مانند و تکمیل نشده می مانند و پس از بازگشت قیمت به این مناطق، می توان انتظار واکنش از آن را داشت.

نکته ای که باید در نظر داشت این است که معمولا قیمت تمایل زیادی برای رسیدن به این مناطق دارد، بنابراین می توان از این مناطق به عنوان نقطه ورود و حتی حد سود استفاده کرد.

اما به خاطر داشته باشید که تحلیل بیت کوین و بازارهای مالی می تواند منجر به اشتباه شود و این بخشی از حرفه تجارت است. بنابراین استفاده از ابزارهای مدیریت ریسک مانند توقف ضرر و رعایت حجم معامله نسبت به کل سرمایه ضروری است.

برای مطالعه اخبار مرتبط با ارزهای رمزنگاری شده در ایران و جهان، وبلاگ و کانال خبری ما را دنبال کنید.

5/3 – (2 امتیاز)